Iva Dvořáková

Vztahuje se k

Druhá strana mince

5.července » Klub knihomolů
Jeden svět zvaný Centrum spojuje všechny ostatní. Kde jsou hranice, tam je stráž. Kde jsou hranice a stráž, tam bují pašeráctví. Kdybyste dokázali otevírat portály mezi světy, na kterou stranu zákona byste se přidali vy? V únoru 2018 přinesla spol...

Rodiče malého Káju nechali v Egyptě tetovat henou. Skončil jako poleptaný kyselinou a je nadosmrti zmrzačený

31.května » info.cz
Rodinná dovolená Absolonových dopadla katastrofálně. Malého Káju (4) nechali rodiče tetovat henou a chlapec na to zareagoval prudkou alergickou reakcí. Jeho rány mokvaly a ruka vypadala jako poleptaná kyselinou.

Když chytnete housera: Pozor na prochladnutí! Jak na bolest zad?

20.května » Aha!
Přestože je nyní počasí téměř letní, meteorologové hlásí ochlazení. Dávat pozor bychom si měli především na prochladnutí. A pokud nám ofouknou záda, můžeme si pěkně zavařit.

Špatná zpráva z nemocnice: Bavič Novotný (70) potřebuje operaci, ale tělo zákrok nezvládne!

5.března » Blesk.cz
Lékaři mají v případě Petra Novotného (70) svázané ruce! A on stále leží v nemocnici. Ulevil by mu poměrně jednoduchý zákrok, ale lékaři ho už po tolika narkózách a ve špatném zdravotním stavu nemohou operovat.

Špatné zpráva z nemocnice: Bavič Novotný (70) potřebuje operaci, ale tělo zákrok nezvládne!

5.března » Blesk.cz
Lékaři mají v případě Petra Novotného (70) svázané ruce! A on stále leží v nemocnici. Ulevil by mu poměrně jednoduchý zákrok, ale lékaři ho už po tolika narkózách a ve špatném zdravotním stavu nemohou operovat.

Jizvy na těle i na duši: Kateřina (24) o své těžké kožní nemoci

1.března » Aha!
Kateřina trpí chronickou zánětlivou nemocí kůže od svých 20 let, správnou diagnózu se dozvěděla po 4 letech. Měla štěstí, protože u hidradenitidy trvá stanovení diagnózy v průměru až 8 let. Onemocnění je málo známé veřejnosti i lékařům.

Mužský přechod existuje: Nízkou hladinou testosteronu trpí každý pátý muž

1.března » Blesk.cz
Výkyvy nálad, tloustnutí, ubývání ochlupení, nízké libido a potíže v sexu – i tak se projevuje nízká hladina testosteronu především u mužů po padesátce. Výjimkou ale nejsou podle odborníků ani pánové, které »mužský přechod« zastihne i o dost dřív.

Silikonové milence koupí dárek k Valentýnu!

12.února » Aha!
Myslíte, že umělou pannu na sex si pořizují úchylní nebo frustrovaní muži? Není to tak. To potvrzuje i pan Milan (36) z jižní Moravy!

Silikonové milence koupí dárek v Valentýnu!

12.února » Aha!
Myslíte, že umělou pannu na sex si pořizují úchylní nebo frustrovaní muži? Není to tak. To potvrzuje i pan Milan (36) z jižní Moravy!

Pomeje po operaci rakoviny hrtanu: Nesmí polykat ani sliny

22.ledna » Blesk.cz
Vydal se na dlouhou cestu. Druhý den po vyoperování hrtanu a hlasivek lékaři Jiřího Pomeje (53) sice už staví na nohy a nutí k pomalé chůzi. V nemocnici si ale Jirka, a to pokud vše bude dobře probíhat, ještě stejně pobude 40 až 50 dnů.

Co nechtěně odhalila vánoční fotka Menzela: Dýchal za něj přístroj!

29.prosince » Blesk.cz
Aby se vrátil zpátky do života, musel svést tvrdý boj s agresivním meningokokem. A nebylo to jen tak! Oscarového režiséra Jiřího Menzela (79) podle zjištění Blesku držely při životě mnoho dní hlavně přístroje, jež za něj dýchaly.

Modelce (26) explodovaly implátaty v zadku a málem přišla o život: Teď chce další plastiku!

27.prosince » Blesk.cz
Kvůli touze po perfektním pozadí málem přišla o život, teď ale modelka riskuje znovu. Britské krásce Mie (26) po zpackané plastice před dvěma lety praskly implantáty v zadku a málem umřela, nyní se ale chystá na další zkrášlující operaci. Tentokrá...

Tato informační stránka o Iva Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes