Pavla Dvořáková

Vztahuje se k

Ve Vrdech u Čáslavi se sešli esperantisté při odhalení pamětní desky Františku Lorencovi

11.července » Události Online
Zbyslavský rodák František Vladimír Lorenc, ovládající přes 100 jazyků, se proslavil až v Brazílii Zbyslav/Vrdy/Dolní Bučice – Na Štědrý den roku 1872 se ve Zbyslavi v rodině chudého mlynářského dělníka narodil František […]

O esperantu v českých médiích a na internetu v březnu a dubnu 2018

10.května » Esperanto.cz
Přinášíme vám přehled několika nových článků, ale i odkaz na rozhlasové vysílání a pořad v regionální televizi a na písničku skupiny Nezmaři v esperantu!

Smrčkův dům zve na výstavu obrazů Jana Holce

7.května » Soběslav
Vernisáží ve Smrčkově domě byla v pátek 4. května zahájena výstava obrazů umělce Jana Holce, pořádaná u příležitosti jeho 85. narozenin.

O esperantu v českých médicíh a na internetu v březnu a dubnu 2018

30.dubna » Esperanto.cz
Přinášíme vám přehled několika nových článků, ale i odkaz na rozhlasové vysílání a pořad v regionální televizi a písničku skupiny Nezmaři v esperantu!

Změna dopravního značení

1.února » Benešov
Dne 5. 2. 2018 dojde ke změně dopravního značení v ulicích: spojka Vlašimská-Zapova, Školní, Na Bezděkově, Na Karlově, K Pazderně, Zapova, Bezručova včetně vnitrobloků, Vančurova, Čapkova, Boženy Němcové, Villaniho včetně parkoviště.

V Dobroměřicích se konal první regionální master v šipkách. V kategorii TOP 8 bodovaly ženy z Mostu

24.ledna » e-mostecko.cz
Dobroměřice - V kulturním domě v Dobroměřicích se v sobotu 20. 1. konal první regionální master Ústeckého kraje v elektronických šipkách. Počet účastníků byl vysoký, jelikož se do turnaje přihlásilo 126 mužů a 47 žen. Turnaj byl vypsán v kategorií...

Podání žádosti o dotaci

23.listopadu » Benešov
Město Benešov se snaží o ucelený rozvoj města a v maximální možné míře získávat dotace z evropských fondů. Dalším projektem města je vybudování Polyfunkčního komunitního centra, na které je podaná žádost do evropských fondů.

Nová kuželna v Benešově

22.listopadu » Benešov
Rekonstrukce kuželkářské dráhy proběhla na přelomu léta a podzimu roku 2017. Přijďte se podívat, zahrát si a povzbudit náš kuželkářský klub do nových a moderních prostor.

Benešov dostal na výstražný systém před povodněmi dotaci 6 milionů

7.října » Naše voda
Za zpracování digitálního povodňového plánu pro město Benešov a vybudování varovného výstražného systému ochrany před povodněmi město utratí téměř 9,3 milionu […]

Varování před povodněmi pomůže Benešovu zaplatit dotace

6.října » Benešovský deník
Benešov – Vzhledem k prudkým výkyvům počasí, zejména poměrně častým drtivým přívalovým dešťům, je nabíledni se na takové nepříjemnosti předem připravit.
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel

Tato informační stránka o Pavla Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes