Petr Kramný

Related to

Případ Kramný opět u soudu! Je Gilová podjatá?

20.August » Ahaonline.cz
Soudní tahanice kolem případu Petra Kramného (41), odsouzeného na 28 let za vraždu dcery Klárky (†8) a manželky Moniky (†36), pokračují. Soudkyně Renata Gilová má opět vysvětlit, zda není podjatá.

Kramného soudkyně rozhoduje, jestli není podjatá: Výsledek je tajný

19.August » 24zpravy.com
Gilová už jednou dříve rozhodla o tom, že ona ani senát podjati nejsou. Po Kramného odvolání proti verdiktu bylo usnesení Krajského soudu v Ostravě potvrzeno i Vrchním soudem v Olomouci.Vznesena námitkaObhájkyni Janě Rejžkové se ale nyní nelíbí..

Kramného soudkyně rozhoduje, jestli není podjatá: Výsledek je tajný

19.August » Blesk.cz
Soudkyně Renata Gilová, která poslala Petra Kramného (41) do basy na 28 let za vraždu manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8), znovu řeší, zda není podjatá. Chce totiž nechat posoudit znalci nové důkazy, které předkládá obhájkyně odsouzeného vraha.

Šest let od smrti Moniky a Klárky: Kauza Petra Kramného znovu míří před soud

19.August » eXtra.cz
Znovu se otevírá případ Petra Kramného, který byl odsouzen k 28 rokům za mřížemi za vraždu manželky a dcery. Krajský soud v Ostravě se v pondělí opět začne zabývat případem kvůli údajné podjatosti soudkyně Renaty Gilové.

Případ Petra Kramného se vrací k soudu: Bude se řešit podjatost soudkyně Gilové

14.August » Expres.cz
V pondělí začne Krajský soud v Ostravě opět řešit kauzu odsouzeného dvojnásobného vraha Petra Kramného. Na přetřes tentokrát přijde údajná podjatost soudkyně Renaty Gilové, která Kramného poslala na 28 let za mříže a nově má rozhodovat o vězňově ž...

Kauza Kramný: další námitka podjatosti

Případ Petra Kramného, pravomocně odsouzeného k osmadvaceti rokům, žaláře se opět vrací ke Krajskému soudu v Ostravě.

KS Ostrava udělal z lékaře inženýra a místopředsedu spolku…

1.August » Jan Šinágl
Asi je přepracován, že zaměnil lékaře s jednatelem spolku Šalamoun? Obsah „odpovědi“ KS Ostrava stojí za to, zejména přečtete-li si nejprve tento článek - Kauza: Petr Kramný - MUDr. Igor Dvořáček, nejpilnější znalec v České republice – celkovou fi...

6 let od skonu Moniky (†36) a Klárky (†8): Tragédii připomínají dva hroby rozkmotřených rodin v Karviné-Ráji

1.August » Blesk.cz
Šest let uplynulo od egyptského skonu Moniky (†36) a Klárky (†8) Kramných, jež připomínají již snad jen dva hroby rozkmotřených rodin v Karviné-Ráji. Za vraždy byl pravomocně odsouzen Moničin manžel Petr.

Od egyptského skonu Moniky (†36) a Klárky (†8) Kramných uplynulo 6 let: Připomínají je dva hroby rozkmotřených rodin v Karviné-

1.August » Blesk.cz
Šest let uplynulo od egyptského skonu Moniky (†36) a Klárky (†8) Kramných, jež připomínají již snad jen dva hroby rozkmotřených rodin v Karviné-Ráji. Za vraždy byl pravomocně odsouzen Moničin manžel Petr.

Zavřeli nepravého! Případ Kramný před obnovou: Nad vrchním znalcem, který ovlivňoval senát, se stahují mračna. Tajemství osudov

Vrchní znalec František Vorel, známá postavička z případu Kramný, se vrací na scénu: Má zhodnotit sám sebe!

Olomoucký vrchní soud od října povede současný místopředseda Václav Čapka

21.June » Olomoucká Drbna
Vrchní soud v Olomouci povede od října jeho současný místopředseda Václav Čapka. Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) respektovala závěry výběrové komise a navrhne jej do funkce, řekla mluvčí ministerstva Lucie Machálková.

Vrchní soud v Olomouci má vést Václav Čapka, Dörfl by chtěl vystřídat Bureše

20.June » Česká justice
Výběrové řízení na místo předsedy Vrchního soudu v Olomouci vyhrál podle důvěryhodných zdrojů České justice Václav Čapka, současný místopředseda soudu pro věci trestní. Nahradí tak končícího Roberta Grygu, který skončí v září. Čapka se do výběrové...
Jana Rejžková - Česká právnička
Jan Pohan - Český herec

Tato informační stránka o Petr Kramný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kramný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes