15
new stories - click to show

Petr Kramný

Related to

Ing. Marek Gába, aneb justice ve stylu 50.let: odvolání a doplnění odvolání proti rozsudku pomluvy.

20.July » Jan Šinágl
Informace k rukám ministryně Mgr. Marie Benešové (3.6.2021). Odpověď justičního dohledu MsP (19.7.2021). Odvolání ing. Marka Gáby proti rozsudku pomluvy (8.7.2021) a jeho doplnění (11.7.2021). Ostravské „justiční Palermo“. Není divu, že se mu veře...

Vyhozený a znovu zaměstnaný nejpilnější znalec v ČR MUDr. Igor Dvořáček, kasíruje od státu další miliony?!

15.May » Jan Šinágl
Igoru Dvořáčkovi , který musel před třemi lety s ostudou odejít z Fakultní nemocnice Ostrava , vrátily soudy práci i funkci přednosty Ústavu soudního lékařství. Nemocnice zaplatí za nekalou „likvidaci“ lékařů miliony, informuje Ivana Lesková v iDN...

Podívejte se, Slezské divadlo hraje ve výloze Slezanky. Bude tam i ve středu

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Slezské divadlo se připojilo k výzvě Oživené výlohy, kterou umělci z Cirku La Putyka v lednu založili na podporu "zavřené" kultury i dalších podniků.

Podívejte se, v úterý chodí do Nemocnice Třinec klauni. Takto dělají radost

/FOTOGALERIE/ Každé úterý probíhají v Nemocnici Třinec klaunské návštěvy, které pomáhají nemocným dětem, jejich rodičům i zdravotnickému personálu.

Kramný odsouzený za dvojnásobnou vraždu stáhl žádost o obnovení procesu

13.April » Týden.cz
Petr Kramný odsouzený v roce 2016 k 28 letům vězení za vraždu manželky a dcery na dovolené v Egyptě stáhl žádost o obnovení procesu.

Kramný stáhl žádost o obnovu procesu

13.April » Novinky.cz
Projednání žádosti o obnovu procesu Petra Kramného, který byl odsouzen v roce 2016 k výjimečnému trestu 28 let za vraždu manželky a dcery, se odkládá. V úterý to potvrdil ostravský krajský soud i Kramného advokátka Jana Rejžková. Žádost podá později.

Zvrat v kauze Kramný! Žádost o obnovení procesu stažena! Dál si odpykává 28 let

13.April » Blesk.cz
Petr Kramný (42) odsouzený v roce 2016 k 28 letům vězení za vraždu manželky Moniky († 36) a dcery Klárky († 8) na dovolené v Egyptě stáhl žádost o obnovení procesu. Prý ji podá později.

Kramný snahu o obnovu procesu zatím vzdal, návrh sám překvapivě stáhl

13.April » iRegiony Impuls
Jednání o tom, jestli soud opětovně otevře smrt manželky a dcery Petra Kramného, naplánované na 19. dubna, se neuskuteční. Návrh totiž stáhl sám Kramný, který byl v roce 2016 za dvojnásobnou vraždu na dovolené v Egyptě odsouzen na 28 let. Jeho vin...

Petr Kramný stáhl žádost o obnovu svého procesu. Obhájkyně vysvětluje proč

Jednání o obnově procesu v případu Petra Kramného, naplánované na pondělí 19. dubna, se konat nebude. Vyplývá to z informací, které Deníku poskytla obhájkyně Kramného Jana Rejžková.

Silnice v kraji jsou i přes noční sněžení sjízdné, výstraha však platí nadál

13.April » Zlínský deník
Ačkoliv na území Zlínského kraje přes noc vydatně sněžilo, dálnice i silnice I. tříd jsou díky zimní údržbě sjízdné bez komplikací. Informoval o tom mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl.

Obnova procesu s Kramným nebude, sám nečekaně návrh stáhnul

13.April » tn.cz
V kauze Petra Kramného, který je odsouzený za vraždu své manželky a dcery, nastal další zvrat. Krajský soud v Ostravě měl 19. dubna rozhodovat o návrhu na obnovení procesu. Kramný však žádost nečekaně v pondělí stáhl.

Suez den poté: Radost pohledět

30.March » blog.idnes.cz
Těší mě, když se věci daří. U nás doma i venku. Třeba v Suezském průplavu. Z uvolnění kontejnerové lodě mám upřímnou radost. Ještě větší z toho, že provoz v kanálu byl opět obnoven.

Tato informační stránka o Petr Kramný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kramný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes