Vladimíra Dvořáková Česká politoložka

Related to

Spolupráce opozice očima odborníků: U ODS může odrazovat stín minulosti, rozhodnutí Pirátů je ve hvězdách

Začínají se rýsovat možné formy spolupráce opozičních stran. V úvahu přichází sbližování Pirátů se Starosty, hnutí vedené Vítem Rakušanem ale dostalo i nabídku od občanských demokratů. Podle odborníků, které Deník N oslovil, sice některá spojenect...

Vladimíra Dvořáková: Politici na Horákové honí body. Některé připomínky mi přišly až nedůstojné

29.June » ČRo
Bylo v pořádku promítat portrét Milady Horákové na sídlo KSČM? Nebo vysílat záznamy procesu v metru? Proč zrovna Horáková získala tolik pozornosti mezi 600 popravenými?

Vladimíra Dvořáková: Mrzí mne, že prezident neřekl důvody jmenování předsedy Nejvyššího soudu

26.May » ČRo
Prezident Miloš Zeman jmenoval minulý týden předsedou Nejvyššího soudu dosavadního šéfa senátu trestního kolegia soudu Petra Angyalossyho. Důvody jmenování ale nezazněly.

Divadlo vyhlásilo literární soutěž pro děti. Příběhy se šťastným koncem

Nouzový stav nepřeje Ateliéru pro divadelní vzdělávání při Národním divadle moravskoslezském tvořivým činnostem s dětmi a mládeží. Jeho lektorky ale věří, že izolace může být tvořivě podnětná.

Profesorka Dvořáková uvažuje, jak se po odeznění pandemie změní svět

Profesorka politologie Vladimíra Dvořáková má za to, že každá země řešila koronavirovou pandemii způsobem sobě vlastním. Česká vláda podle jejího názoru ignorovala zákony a pořádně rozhazovala peníze. Otázkou podle Dvořákové je, co se stane teď.

Vladimíra Dvořáková: Život postpandemický a návrat k „normálu“

Podvědomě všichni očekáváme, že až současná pandemie pomine a zruší se omezení, my se vrátíme k „normálnímu“ životnímu stylu předpandemickému. Ale svět bude již jiný. Ale jaký?

Ateliér při NDM hledá příběhy se šťastným koncem

Nouzový stav nedovoluje Ateliéru pro divadelní vzdělávání při NDM v Ostravě setkávat se při společných tvořivých činnostech s dětmi a mládeží, ale jeho lektorky věří, že izolace může být tvořivě podnětná.

NDM hledá dětské literární talenty

20.April » Divadelní noviny
Nouzový stav nedovoluje Ateliéru pro divadelní vzdělávání při NDM setkávat se při společných tvořivých činnostech s dětmi a mládeží. Ateliér spouští literární soutěž pro děti, tématem jsou zavřená divadla.

Vladimíra Dvořáková: Ach ta vláda odborníků

11.February » Blogy aktuálně.cz
V měsíci lednu sice chyběl sníh a byl nadmíru teplý, ale z hlediska politicko-korupčních kauz odpovídal dlouhodobému průměru.

Vladimíra Dvořáková: Divokým Kurdistánem – inspirace pro naše vysoké školství?

26.January » Blogy aktuálně.cz
Vzpomínku na dětství a četbu Mayovek ve mne vyvolal ve čtvrtek dotaz Radia Plus, zda bych byla ochotna okomentovat expanzi českých vysokých škol do Kurdistánu s odvoláním na článek Hospodářských novin „Univerzita Palackého otevřela kampus v Kurdis...

Doktorem práv snadno a rychle. Vlivní dostávali v Plzni tituly za hubičku

28.December » iDNES.cz
Je to příběh jako z televizní kriminálky. Figurují v něm vysoce postavení politici, potomci vlivného kmotra podsvětí, dokonce i kontrarozvědka. Vše doprovázené mnoha soudními tahanicemi a samozřejmě také pozorností médií. To vše především proto, ž...

Tato informační stránka o Vladimíra Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimíra Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes