Radek Řechka

Vztahuje se k

Dobříš: Tajemník MÚ se stal eOsobností eGovernmentu v kategorii měst

23.března » ParlamentniListy.cz
Magazín Egovernment vyhlašoval osobnosti, které se nejvýrazněji zasloužily o posun elektronizace státní či veřejné správy v České republice. 1. místo v kategorii měst obsadil tajemník MÚ Dobříš Radek Řechka.

Zavádění GDPR bude stát obce i miliony

Příbramsko - Směrnice obecně nazývaná zkratkou GDPR se týká ochrany fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Její obsah dělá na čele vrásky mnoha lidem. Jednou z povinností, které nové nařízení zavádí, je povinnost správců a zpr...

Velké prodeje městských bytů se nechystají

27.října » Příbramský deník
Příbramsko /FOTOGALERIE/ - Ceny bytů v Česku stoupají. Například Příbram se ale v dohledné době prodávat byty ve svém vlastnictví nechystá. Podobně jsou na tom i další města v regionu.

Počet školáků roste, obce řeší, kam s nimi

27.července » Příbramský deník
Dobříš - Obce Dobříšska nemají kam umístit školáky. Zatímco se před několika lety kvůli nedostatku dětí školy zavíraly, dnes se opět plní. Dokazuje to fakt, že obce v okolí měst mají nedostatek míst v základních školách nebo mají prostě plno. A dě...
Vladimíra Dvořáková - Česká politoložka
Jan Ámos Komenský - Český lingvista, kněz a spisovatel

Tato informační stránka o Radek Řechka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Řechka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes