Zita Dvořáková

Vztahuje se k

Oranžové šílenství. V ekocentru jedli i meruňkový guláš

8.července » Břeclavský deník
Velké Pavlovice /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Za socialismu stáli lidé fronty na banány, v sobotu na meruňky. Tak moc láká pátý ročník Meruňkobraní ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku. Pořadatelé mají hodinu před polednem připravené dobroty z oranžových...

Přineste staré fotky a nádobí po babičce, žádá ekocentrum

19.července » Břeclavský deník
Velké Pavlovice – Zachytit život předků chtějí nadšenci ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku. Tamní Ekocentrum Trkmanka proto chystá novou výstavu protkanou historií. Aby mohla vzniknout, žádá o spolupráci obyvatele města.

Velkopavlovické vinobraní o víkendu otevře na dva dny své brány

30.srpna » Novinky.cz
Již tento víkend se otevřou pomyslné brány tradiční slavnosti Velkopavlovického vinobraní. Bohatý dvoudenní program doplňuje výstava vín Velkopavlovické podoblasti, která láká na vysokou kvalitu vín z jedinečného terroir od 28 špičkových vinařů.

Velkopavlo­vická Trkmanka podpoří zájem o folklor. Otevírá nový kroužek pro děti

Velké Pavlovice – Podporovat a udržovat tradice se rozhodli ve Velkých Pavlovicích. A to u těch nejmenších. Od září v tamním Ekocentru Trkmanka začne folklorní kroužek pro děti.

Velkopavlovické vinobraní láká nejen na víno a burčák, ale i na zajímavý program v duchu lidových tradic

29.července » Novinky.cz
První zářijový víkend bude ve Velkých Pavlovicích již tradičně patřit oslavě vynikajícího vína, dobrého burčáku a doprovodnému programu zejména v duchu lidových tradic. Velkopavlovické vinobraní je slavností pro celou rodinu, od dětí až po ty nejs...

Meruňky nabízeli ve Velkých Pavlovicích stokrát jinak. I smažené

4.července » Břeclavský deník
Velké Pavlovice /FOTOGALERIE/ – Deset lidí sedí za stolem a čeká na pokyn. Mají za úkol co nejrychleji spořádat deset rozpůlených meruněk. Odhodlání sníst ovoce oranžové barvy je cítit z každého soutěžícího, vítěz však může být pouze jeden.

Kdepak sběrný dvůr. Lidé často vyhazují nepotřebné věci do přírody i na ulici

18.května » Břeclavský deník
Břeclavsko - Ekologové a strážníci řeší neustále problémy s černými skládkami. Při modernizacích bytů lidé nechávají věci i u popelnic.

Vzdají hold Zemi. Festivalem obohaceným o výsledky soutěží

Velké Pavlovice – Přednášky, zajímavé vědomostní soutěže a mnohé další slibuje čtvrtý ročník Ekofestivalu spojeného s oslavami Dne Země v Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku. Svátek věnovaný ekologii a Zemi odstartují Velkopavl...

Tato informační stránka o Zita Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zita Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes