15
new stories - click to show

Roger Ebert

Related to

RECENZE: Erasure na nové desce hrají křišťálově čistý a jasný pop

6.September » iDNES.cz
Poslouchat novou desku Erasure je jako osvěžit se v perném létě douškem pramenité vody nebo sklenkou vychlazeného ananasového džusu. Zkrátka ryzí blaho.

Exkluzívně: Návod, jak psát cinklé recenze a vydělat majlant

2.April » Komiks.cz
Konečně odhaleno! V českém komiksovém rybníčku se nám rozmohl nešvar v podobě neupřímných recenzí. Přinášíme seznam triků a metod s příklady a ukázkami, které tito manipulátoři využívají.

11 božích popkulturních věcí, které vznikly jen díky nesmírné nasranosti

25.February » JenProMuže.cz
Odplata je sladká. A občas to nemusí být jen individuální pocit. Ze staré dobré nasranosti a následné odplaty může vzniknout i něco, co trvá navždy.

Život Rogera Eberta (Life Itself, 2014) – životopisný dokument o nejvlivnějším americkém publicistovi, který dojme a inspiruje

26.August » cinematip.cz
Těžko se mezi zarytými filmovými fanoušky najde takový, kterému by nic neříkalo jméno Roger Ebert. Roger Ebert byl proslulý americký scénárista, kritik a především filmový publicista, který se stal známým především díky svým sloupkům v tištěném ma...
Marlon Brando - Americký herec

Tato informační stránka o Roger Ebert zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roger Ebert" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes