Bedřich Egermann

Vztahuje se k

'Otci' českého skla výbuch ožehl hlavu, ale nevzdal se. Na správný recept přišel ve snu

3.března » Tiscali.cz
Malíř skla, technolog a experimentátor, nechtěné dítě i vyznamenaný přítel císaře. Díky Bedřichu Egermannovi spatřilo světlo světa hned několik druhů unikátních skel. A jeho červená lazura dala vzniknout slavnému rubínovému sklu.

Nový Bor zavede placené parkování v centru města

2.ledna » i-noviny.cz
Nový Bor v příštím roce na jaře zavede zóny placeného parkování v centru města. Nově se bude platit na nám. Míru, v úseku mezi městským úřadem a restaurací La Plaza. Zároveň pro Krátkou ulici začne platit systém parkovacích kotoučů. Před tzv. Luži...

Nový Bor zavede placené parkování v centru města

Nový Bor v příštím roce na jaře zavede zóny placeného parkování v centru města. Nově se bude platit na nám. Míru, v úseku mezi městským úřadem a restaurací La Plaza. Zároveň pro Krátkou ulici začne platit systém parkovacích kotoučů.

Řidiče v Novém Boru čekají dopravní komplikace

6.října » ČRo Sever
Rekonstrukce ulice Bedřicha Egermanna v Novém Boru na Českolipsku se blíží ke konci. Průjezdná je už i přilehlá Revoluční ulice, do které bude přesměrovaná objízdná trasa pro snazší výjezd z Arnultovic do centra města. To by mělo ulevit od dopravn...
Božena Němcová - Česká spisovatelka

Tato informační stránka o Bedřich Egermann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bedřich Egermann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes