15
new stories - click to show

Dušan Erlebach

Related to

Jak vypadá motocykl od Járy Cimrmana a které auto se pyšní sedačkou pro tchyni? Vypravte se Veteran muzea Kuks

2.July » Garáž.cz
Dokud nebyl barokní zaopatřovací ústav pro vojenské veterány ze 17. století zrekonstruován a nevyrostla zde cyklostezka, do malé východočeské obce Kuks zavítal jen málokdo. I dnes se tohle hojně navštěvované turistické centrum pyšní především klid...

Vezmeme vás mezi stará auta. Veteran car muzeum v Kuksu na Trutnovsku chystá nejedno překvapení

Veteran car muzeum v Kuksu na Trutnovsku finišuje s přípravami na turistickou sezonu. Řemeslníci dokončují venkovní fasádu na budově, změny se připravují i v expozici. Návštěvníci se navíc mohou těšit i na motoristické novinky.

Slavnou Pragovku, která vypadá jako kdyby právě vyjela z výrobní linky, můžete teď vidět v Kuksu

Veteran car muzeum v centru obce Kuks na Trutnovsku připravilo pro letošní sezonu několik novinek. Jsou mezi nimi jak drobné exponáty, tak i exkluzivní stroje, které za sebou mají náročnou obnovu.

Historické vozy rodinného muzea veteránů v Kuksu už prohlížejí mechanici a chystají je na zimu

22.November » ČRo Hradec Králové
Muzeum veteránů v Kuksu na Trutnovsku má před sebou poslední víkend sezony. Své brány otevře pro návštěvníky při příležitosti vánočních trhů v obci v sobotu i v neděli. Už teď to ale uvnitř muzea vypadá tak trochu jako v historické mototechně. Něk...

Tato informační stránka o Dušan Erlebach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dušan Erlebach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes