Klaus Ernst

Related to

Levicová strana v Německu vyzvala vládu, aby zavedla poplatky za plyn z USA

Německá levicová frakce ve Spolkovém sněmu vyzvala vládu SRN, aby přijala protiopatření proti americkým sankcím zaměřeným na Nord Stream 2, včetně poplatků za zkapalněný zemní plyn, uvedl poslanec Klaus Ernst.

V Bundestagu zavrčeli na adresu Ukrajiny kvůli "Nord Stream-2"!

5.December » prvnízprávy.cz
Německo bude uvažovat o protiopatřeních, pokud USA uvalí sankce proti plynovodu „Nord Stream-2“, uvedl Klaus Ernst, vedoucí Výboru pro ekonomiku a energetiku Bundestagu.

Trump a Merkelová projednali „problém“ ruského plynu v Evropě

Prezident USA Donald Trump prohlásil, že považuje plynovod Nord Stream 2 za problém, ale o sankcích nerozhodl. USA vystupují proti projektu, který podle jejich tvrzení může snížit energetickou bezpečnost Evropy, a vyhrožují jeho účastníkům sankcemi.

V německém Spolkovém sněmu slibují odpověď na sankce USA proti plynovodu Nord Stream 2

Německo bude uvažovat o protiopatřeních, zavedou-li USA sankce proti plynovodu Nord Stream 2, prohlásil v rozhovoru pro Sputnik předseda výboru Spolkového sněmu pro ekonomiku a energetiku Klaus Ernst.

Německý poslanec: Sankce jsou jako lék, který škodí!

22.July » prvnízprávy.cz
Sankce proti Rusku lze přirovnat k léku, který nepomáhá, ale jen to zhoršuje, uvedl poslanec Bundestagu Klaus Ernst ve svém rozhovoru s Deutschlandfunk.

Tato informační stránka o Klaus Ernst zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klaus Ernst" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes