Hana Ezrová

Vztahuje se k

Česká Lípa pamatuje i na nevidomé turisty

23.srpna » Česká Lípa
Informační systém pro zrakově postižené turisty dokončilo v těchto dnech město Česká Lípa. Unikátní systém má nevidomým návštěvníkům usnadnit pohyb po několika významných památkách v historickém centru.

Devadesátiny slaví kapitánka bronzových basketbalistek z MS 1957 Ezrová

26.března » ČT24
Praha - Kulatého jubilea se dožívá dlouholetá kapitánka československé basketbalové reprezentace Hana Ezrová. Majitelka bronzové medaile z mistrovství světa 1957 se dožívá devadesáti let.

Pěkný dárek legendě Ezrové. Basketbalistky USK srovnaly sérii s Orenburgem

10.března » Lidovky.cz
Basketbalistky ZVVZ USK Praha udržely naději na postup mezi čtyři nejlepší celky Evropské ligy. V odvetě čtvrtfinále doma porazily loňského finalistu Naděždu Orenburg 64:55 a vyrovnaly sérii na 1:1. Postupujícího do Final Four určí až středeční tř...

Mladým rodinám z České Lípy má pomoct školka v Dolní Libchavě. Projde rekonstrukcí

10.února » ČRo Sever
Mladé rodiny z České Lípy hledají místo pro umístění malého dítěte do mateřské školky. Poptávku po takové možnosti potvrdila anketa. V ní mělo o u místění dítěte do tří let zájem přes dvě stě čtyřicet maminek. Pomoci má rekonstrukce zchátralé mate...

Tato informační stránka o Hana Ezrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Ezrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes