15
new stories - click to show

Jaroslav Faltýnek Politik - ANO 2011

Related to


Stories

Jsme skleslí, ale systém podvodů přišlápneme, říká k úplatkářské kauze hejtman

28.November » iDNES.cz
Zásahem detektivů z protimafiánské centrály ráno v pondělí 13. listopadu vyvrcholil řetězec událostí, při němž detektivové v kauze Autostráda odhalili propracovaný systém uplácení a ovlivňování veřejných zakázek u krajských dopravních staveb. Z nich…

Jaroslav Faltýnek: Už nechci být v první linii

18.November » Thebusinesssoiree.com
Za místopředsedou poslaneckého klubu ANO jsem šla hlavně proto, že jsem byla zvědavá, jak se má jako novomanžel. Odpověď byla zřejmá na první pohled. Jaroslav Faltýnek zářil štěstím. Probrali jsme nejen svatbu, ale i politiku, a došlo i na výstavu o…

Odvolací soud vysvětlil, proč zrušil osvobozující verdikt nad Babišem

17.November » Seznam Zprávy
Odvolací pražský vrchní soud dokončil rozhodnutí, v němž vysvětluje, proč zrušil zprošťující rozsudek nad bývalým premiérem Andrejem Babišem v kauze Čapí hnízdo.

Korupce i zneužití dopravních zakázek. Policie stíhá třináct lidí

14.November » Seznam Zprávy
V případě dopravních zakázek na Olomoucku padla obvinění poté, co policie zasahovala na krajském úřadě i olomoucké pobočce Ředitelství silnic a dálnic. Zadržela i náměstka hejtmana Michala Záchu.

Razie na kraji! Detektivové hledají důkazy k podezřelým zakázkám

13.November » Hanácký Večerník
Od pondělního rána zasahují v Olomouci i jinde detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu. Pídí se po podkladech k vyšetřování, které se podle všeho bude týkat veřejných zakázek v oblasti dopravních staveb. Jak uvedla Česká televize, …

Online: Co se dělo v české politice po zveřejnění kauzy Hamáček

24.October » Seznam Zprávy
Vicepremiér Jan Hamáček chtěl podle informací Seznam Zpráv, které jsme publikovali v úterý 4. května, vyměnit na cestě do Moskvy informace související s útokem ve Vrběticích za dodávky vakcíny Sputnik. Co se ten den odehrálo?

Zdravotní pojištění cizinců po zrušení „Faltýnkova“ monopolu zlevnilo

20.October » Kverulant
Jen znalci patrně vědí, že státní Všeobecná zdravotní pojišťovna má dceřinou společnost Pojišťovna VZP, která poskytuje komerční pojištění. Tato dcera získala lobováním Jaroslava Faltýnka (ANO) monopol na pojištění léčebných nákladů cizinců. Šlo o m…

Sliboval miliony, místo toho utrácel za auta. Naletěl i Faltýnkův syn?

6.October » Seznam Zprávy
Lehkovážný syn Jaroslava Faltýnka. Skrytá hra kolem metra D. Druhá šance pro korupčnici. A nepřejícný ředitel dětského domova. To jsou jen některé z důležitých kauz, jimž se v posledních dvou týdnech věnovali naši investigativci.

Policie obstavila miliony: naletěl Faltýnkův syn investičnímu podvodníkovi?

2.October » Seznam Zprávy
Syn poslance Jaroslava Faltýnka, někdejší pravé ruky Andreje Babiše, nasměroval miliony k muži, který je měl zhodnocovat na burze, ač na to neměl licenci a neodváděl daně. Skončilo to policejním stíháním muže a obstavením peněz.

Odvolací soud rozhodl o obžalobě na Babiše v kauze Čapí hnízdo

14.September » Seznam Zprávy
Během neveřejného jednání řešil ve čtvrtek senát Vrchního soudu v Praze kauzu Čapí hnízdo. Rozhodl o odvolání žalobce Jaroslava Šarocha, který se snažil zvrátit případ, v němž je obžalován bývalý premiér Andrej Babiš.

Chtěl vystavit Hirsta. Místo toho půjde galerista Třeštík na osm let do vězení

6.September » Aktuálně.cz
Majitele pražské Hauch Gallery soud tuto středu uznal vinným ze zpronevěry a milionových podvodů při obchodech s uměleckými díly.
Martin Klanica - Vrchní ředitel Státní zemědělské a potravinářské inspekce

Tato informační stránka o Jaroslav Faltýnek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Faltýnek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes