Radko Filipi

Related to

„Pojďme se usmívat…” Lucie Bílá po svém online koncertu kvůli koronaviru odhalila šťastné foto se svým synem

Česká zpěvačka Lucie Bílá po svém online koncertu na Instagramu zveřejnila společné foto se synem Filipem a svým partnerem Radkem Filipi a poradila všem svým sledujícím, jak se chovat v situaci s koronivirem.

Video: „To bude bolestivá depilace!“ Lucie Bílá nalepila na tělo svého partnera lepicí pásku. Uhádnete kam?

Známá česká zpěvačka Lucie Bílá na svém Instagramu ráda těší své fanoušky vtipnými příspěvky ze svého osobního života. Poslední dobou celebrita často odhaluje i společné momenty z jejího vztahu z Radkem Filipi.

„Ty ses úplně zbláznil!“ Lucie Bílá v natáčkách vynadala svému partneru Filipi, když ji natočil v takovém vzhledu. Foto

Známá česká zpěvačka Lucie Bílá na svém Instagramu často zveřejnuje vtipné příspěvky ze svého osobního života. Odhaluje i společné momenty se svým partnerem Radkem Filipi.

Osudová přitažlivost Lucie Bílé a Radka Filipiho: Čím Slavici drží v šachu?

12.February » Šíp
Co se Lucie Bílá dala dohromady s nadaným svalovcem Radkem Filipi, objevovaly se hlasy, že mladý milenec naši nejslavnější Slavici jen využívá k vlastnímu prospěchu. Jenže to tak není! Lucie zajíčka potřebuje k tomu, aby dál v životě mohla fungovat?

10 výživových a tréninkových prvků svalové hypertrofie

3.December » Extrifit.cz
Moje objektivita je nulová, můj zájem na prodeji maximální. A proto se vám budu snažit nabídnout vysvětlení, proč píšu a vychvaluji zrovna tohle. Jestli to vezmete na jako čirou reklamu, nebo dobře míněnou radu, to už je čistě jenom na vás. Berte,...

4 důvody proč činkaři během cvičení řvou

28.November » Extrifit.cz
Sleduj hodinový rozhovor s Lucií Bílou a Radkem Filipi. Natáčeli jsme v místnosti, kam se jen tak někdo nedostane. Kde jsme byli? To se dozvíš ve videu!

PROČ MĚ LUCIE BÍLÁ PRAŠTILA?

27.November » Extrifit.cz
Sleduj hodinový rozhovor s Lucií Bílou a Radkem Filipi. Natáčeli jsme v místnosti, kam se jen tak někdo nedostane. Kde jsme byli? To se dozvíš ve videu!

Zamilovaná Lucie Bílá dva roky tajila zásnuby. Teď konečně ukázala prstýnek! FOTO

26.February » Prásk!
Lucie Bílá dokázala celé dva roky tajit zasnoubení s Radkem Filipi. Až nyní šla konečně s pravdou ven. Na sociální síti se pochlubila s krásným prstýnkem a popsala své pocity. Zpěvačka Lucie Bílá se na sociálních sítích pochlubila krásným zásnubní...

Důkaz lásky: Radek Filipi si nechal Lucii Bílou vytetovat na ruku! FOTO

10.January » Prásk!
Partner zpěvačky Lucie Bílé (52), Radek Filipi (35) se rozhodl, že si na důkaz lásky nechá svou lásku vytetovat. Jeho biceps zdobí její podpis se srdíčkem. Zpěvačka Lucie Bílá už nějaký tne pátek tvoří pár s o 17 let mladším Radkem Filipi. Jednou ...
Martin Písařík - Český herec a moderátor

Tato informační stránka o Radko Filipi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radko Filipi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes