15
new stories - click to show

Heidi Janků Zpěváčka

Related to


Stories

Heidi Janků a Veronika Jeníková si vybíraly látky. Proč se musí načančat?

28.April » Tojesenzace.cz
Je to obrovská výzva. Jedna je především herečka, druhá zpěvačka. Přesto se alternují v jedné divadelní roli. Veronika Jeníková a

Pejsek s kočičkou mají unikátní »modré« vinylové elpíčko

26.April » topvip.cz
Kdo by neznal dva nerozlučné kamarády pejska a kočičku, kteří dětstvím provedli miliony dětí. Kultovní kniha Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce se dočkala po devadesáti letech volného pokračování. Nyní se pejsek s kočičkou dočkali unikátní...

Herečka a dietářka Lenka Kořínková jako potížistka ve slavné kulinářské show

20.April » instory.cz
Už před mnoha lety, kdy se Lenka Holas Kořínková zúčastnila slavné televizní kulinářské show Prostřeno, byla za rýpalku a potížistku.Tehdy z ní zbylé osazenstvo v podání zpěvačky Heidi Janků, kouzelníka Richarda Nedvěda a herce, gurmeta a gurmána ...

Heidi Janků měla zlé tušení, které se bohužel vyplnilo. Promluvila i o covidu, který prodělala asi jako jedna z prvních

17.April » instory.cz
Když se řekne její jméno, mnohým se vybaví hlavně písnička ze známé televizní pohádky.Ona má za sebou ale celou řadu hitů.

Adam Pavlík? Špinarová ho porodila, ale Heidi dovedla k maturitě!

16.April » Blesk pro ženy.cz
Konečně odložila smutek a těší se na další životní etapu. Rekonstruuje dům, na léto si domluvila brigádu a nebrání se ani lásce. I když zesnulého manžela Ivo Pavlíka ze srdce nevymazala, dokáže si už po svém boku představit jiného muže.

Heidi Janků se pustila do rekonstrukce domu. Popsala tři důvody a ukázala, jak to u ní vypadá

13.April » Život v Česku
Zpěvačka Heidi Janků (58) se během pandemie pustila do rekonstrukce spodního patra svého domu. Tuší, že kultura půjde v rámci rozvolňování na řadu až mezi posledními odvětvími a k přestavbě vidí hned tři důvody. Na následující týdny má tak o zábav...

Heidi se čančá s »Evičkou tričko«

10.April » Aha!
Zpívat teď nemůže, a tak se Heidi Janků (58) rozhodla, že to zkusí coby herečka. Bez velkého rozmýšlení vzala roli v chystané divadelní komedii Jsem krásná?, v níž se bude alternovat s Veronikou Jeníkovou (56) alias »Evičkou tričko« z filmu Bony a...

Heidi Janků přiznává: Hledám kamaráda s výhodami!

Konečně odložila smutek a těší se na další životní etapu. Rekonstruuje dům, na léto si domluvila brigádu a nebrání se ani lásce. I když zesnulého manžela Ivo Pavlíka ze srdce nevymazala, dokáže si už po svém boku představit jiného muže.

Slavné vdovy: Která bez lásky dlouho nevydržela a která truchlí dodnes?

6.April » Prima Ženy
Po smrti miliardáře Petra Kellnera je bohužel nejslavnější českou vdovou jeho žena Renáta Kellnerová. Jak dlouho se známé české vdovy vyrovnávaly se smrtí muže?

Jak snáší Lockdown Heidi Janků: je sama a uniká do říše filmu

5.April » Kafe.cz
Zpěvačka Heidi Janků přiznává, že poslední rok tráví před televizní obrazovkou více času, než je dobré. Co ale v době koronavirové dělat! Filmy si však pečlivě vybírá, není tedy divu, že propadla klasice, jakou jsou filmy pro pamětníky.

Pořád bojuji s tím, být in. Omeletky Haliny Pawlowské

3.April » ČRo 2 - Praha
Dnešní Omeletky jsou naplněné novými trendy. Od Haliny Pawlowské se dozvíte, jak být in. A protože in je v těchto dnech i velikonoční nádivka, přidáme recept.

Lockdown podle Heidi Janků: Zamilovala se do filmů pro pamětníky

30.March » Šíp
Zpěvačka Heidi Janků přiznává, že za poslední rok tráví před televizní obrazovkou více času, než je dobré. Co ale v době koronavirové dělat! Filmy si však pečlivě vybírá, není tedy divu, že propadla klasice, kterou jsou filmy pro pamětníky.
Eva Hurychová - Česká zpěvačka
Vladimír Čort - Český textař, spisovatel, překladatel a výtvarník

Tato informační stránka o Heidi Janků zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Heidi Janků" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes