Di Filippo

Related to

Prezidentem Lenovo DCG pro region EMEA je Giovanni Di Filippo

Lenovo jmenovalo nového prezidenta divize Data Center Group pro Evropu, Střední východ a Afriku. Stal se jím Giovanni Di Filippo, jehož úkolem je v regionu zahrnujícím i Českou republiku a Slovensko řídit podnikání serverové divize a budovat vztah...

Giovanni Di Filippo vede aktivity Lenovo Data Center Group v regionu EMEA

5.February » ChannelWorld
Nový prezident serverové divize Lenova pro Evropu, Blízký východ a Afriku v minulosti působil na vysokých manažerských pozicích ve společnostech SAP či Cisco.

Novým prezidentem Lenovo Data Center Group pro region EMEA je Giovanni Di Filippo

5.February » FeedIT.cz
Praha, 5. února 2020 – Společnost Lenovo jmenovala nového prezidenta své serverové divize Lenovo Data Center Group (Lenovo DCG) pro Evropu, Střední východ a Afriku. Stal se jím Giovanni Di Filippo, jehož úkolem bude v regionu zahrnujícím i Českou ...

Marco Di Filippo: Poradenství pro pojištění kyberrizik je nutnost!

27.December » Kurzy.cz
Mnichovská zajišťovna v září uskutečnila rozhovor s Marcem Di Filippo, předním odborníkem na kybernetickou bezpečnost. Obsahem jsou hlavní rizika pro firmy, jak se proti nim bránit a jakou roli v tom všem může sehrát pojištění.

Tato informační stránka o Di Filippo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Di Filippo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes