Radka Fišarová Česká zpěvačka

Related to

Není nutno, po zavíračce i newyorská opera. Nabízíme kulturní tipy na středu 25. března

25.March » Informuji.cz
Dnes se bude zpívat, vařit a koukat na operu. A to je pouze ochutnávka z pravidelných tipů na kulturu doma od Informuji.cz

LIVE stream – Radka Fišarová

22.March » Informuji.cz
Na středu 25. března se v rámci live streamů Studia Dva chystá i... | LIVE stream - (2020-03-25 00:00:00 - 2020-03-25 00:00:00)

Sexy Kateřina Brožová: Dokonalé křivky v kostýmu i po devíti letech!

9.March » Blesk.cz
Tak tohle byla pro jejich těla zkouška ohněm. Po devíti letech od premiéry muzikálu Kat Mydlář se museli vtěsnat do původních kostýmů. Zatímco Kateřina Brožová (52) do něj vplula jako by nic, Mariana Vojtka (46) tlačil.

Brožová na obnovené premiéře Kata Mydláře: Kostým jí padne i po 9 letech!

6.March » Aha!
Tak tohle byla pro jejich těla zkouška ohněm. Po 9 letech od premiéry muzikálu Kat Mydlář se museli vtěsnat do původních kostýmů. Zatímco Kateřina Brožová (52) do něj vpula jakoby nic, Mariana Vojtka (46) tlačil.

Únor v Besedě? Vojta Dyk, Poutníci a Radka Fišarová

1.February » Region Plzeň
Dekádu spolupráce tu oslaví Vojtěch Dyk s brněnským B-Side Bandem, 50 let v country skupina Poutníci, životní jubileum zase Věra Martinová.

Radka Fišarová: Edith Piaf je pro mě nejspíše osudovou záležitostí

Zpěvačka a šansoniérka Radka Fišarová zářila v muzikálech Evita, Vlasy nebo Tři mušketýři. Osudovou se jí ale stal až muzikál o zpěvačce Edith Piaf. „Vplula mi do života a zásadně změnila to, co zpívám,“ říká.

Radikální změny české Edith Piaf Fišarové: ROZCHOD a…

31.December » Aha!
Zpěvačka Radka Fišarová, které mnoho lidí u nás říká česká Edith Piaf, je nezadaná. Fišarová žila s hercem Jiřím Hánou, který nyní hraje v seriálu Ulice od roku 2011 a porodila mu syna Oskara. Pár šel však před několika měsíci od sebe.

Muzikálová hvězda Radka Fišarová: Rozchod s Hánou ze Specialistů! Po osmi letech!

30.December » Blesk.cz
Bouřlivými vodami showbyznysu navigovala Radka Fišarová (42) svůj zdánlivě klidný vztah s hercem Jiřím Hánou (43) bez větších problémů. O to větší byl šok, který přinesla zpráva o jejich rozchodu.

Už je zase sama: Česká Edith Piaf se po osmi letech rozešla s tatínkem svého syna

30.December » Super.cz
Půvabná zpěvačka Radka Fišarová, které se přezdívá česká Edith Piaf, je po letech opět sama . Zpěvačce nevyšel vztah s dlouholetým partnerem a otcem jejího syna, hercem Jiřím Hánou. Jejich rozchod nyní Radka přiznala.

Své faldíky má ráda a hýčká si je: Nabrat pár kilo byl pro českou Edith Piaf nadlidský úkol

12.December » Super.cz
Zatímco některé ženy celý život řeší diety a hlídají si váhu, zpěvačka Radka Fišarová (41) to má naopak. Česká Edith Piaf, jak jí někteří přezdívají, má odjakživa drobnou a štíhlou figuru. Těsné, nepadnoucí kalhoty po Vánocích nemusela nikdy řešit...

FOTO: V Divicích slavnostně otevřeli soukromou minigalerii. Jejími kmotrami se staly známá herečka a česká Édith Piaf

9.December » e-lounsko.cz
Divice - Ateliér č. p. 9 je název soukromé víceúčelové minigalerie, která je zpřístupněna i veřejnosti a představuje převážně české umělce z nejrůznějších oblastí – malíře, šperkaře, fotografy a mnohé další. Nachází se naproti hlavnímu vchodu do d...

30+1 akce na víkend! Přinášíme pořádnou nálož adventních tipů na volný čas

7.December » edecinsko.cz
Ústecký kraj - Předvánoční čas láká na setkávání s rodinou či přáteli a toho si můžete užít na mnoha adventních akcích, které se budou v našem kraji o víkendu konat. Bude ale prostor i pro sport, například se bude konat pochod z Božího daru, noční...

Tato informační stránka o Radka Fišarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Fišarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes