15
new stories - click to show

Sam Fisher

Related to

BBC odvysílá osmidílnou rozhlasovou hru Splinter Cell se Samem Fisherem v hlavní roli

24.November » Hrej.cz
Legendární tajný agent Sam Fisher se po delší době opět vrátí v hlavní roli nového Splinter Cellu. Jen asi ne takového, jakého si fanoušci představují. Zelená světýlka se totiž rozsvítí jen v éteru, konkrétně na BBC Radio 4, kde bude v prosinci odvy…

Remake Splinter Cell je stále v rané fázi

21.November » Gaming Professors
Splinter Cell je pro mě jednou z nejlepších stealth her všech dob a mrzí mě, že si značka dala na chvíli pauzu. Poslední díl série, Splinter Cell: Blacklist, vyšel v roce 2013 a navázal na tři roky starý Conviction. Pozvolným postupem času se začalo…

I.G.I. Origins se předvádí v první gameplay ukázce. Hra je stále bez termínu vydání

27.September » Hrej.cz
Na remake Splinter Cella si bohužel ještě nějaký ten rok počkáme, na návrat do služby se však chystá ještě jeden agent, který stejně jako Sam Fisher ujíždí na brýlích pro noční vidění.

Fiktivní příběh Splinter Cellu o gruzínské válce bude v remaku přepracován

23.September » BonusWeb.cz
Vývojáři remaku špionážní klasiky Splinter Cell nebudou měnit jen grafiku a herní mechanismy, ale i příběh. Hledají někoho, kdo jim pomůže přepsat původní scénář tak, aby lépe odpovídal požadavkům moderního publika. Jedná se přitom o politický thril…

Vybrali jsme nejlákavější plíživé akce na trhu. Kultovní Dishonored, legendární Splinter Cell a zákeřný goblin Styx

7.August » Doupě.cz
Někdo má rád pořádnou akci, někdo zase taktické plíživé momenty. Právě na to druhé se zaměříme v dnešním speciálu toho nejlepšího.

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Duty, Mafii a další legendy

15.January » Doupě.cz
Období po roce 2000 bylo výborné pro nadšence do her. Vznikla celá řada ikonických her, které definovaly, jak hry vypadají v dnešní době.

Legendární hry začátku tisíciletí. Call of Duty, Mafia a další jsou s námi už desítky let

15.January » MobilMania.cz
Období po roce 2000 bylo výborné pro nadšence do her. Vznikla celá řada ikonických her, které definovaly, jak hry vypadají v dnešní době.

Tato informační stránka o Sam Fisher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sam Fisher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes