Jason Blum

Related to

Magazín: Blumhouse Productions chystá remake sci-fi The Thing, na projektu pracuje i John Carpenter

25.August » Edna.cz
Po veleúspěšné resuscitaci ságy Halloween se legendární tvůrce John Carpenter pouští do dalšího společného projektu se studiem Blumhouse Productions. Na řadě je remake slavného sci-fi hororu The Thing .

Blumhouse chystá reboot slavné Věci. Bude u toho i Carpenter

25.August » MovieZone.cz
Přestože si studio Blumhouse producenta Jasona Bluma udělalo jméno především svými novými, žánr testujícími horory jako Paranormal Activity, Očista nebo Insidious, v posledních letech od něj vídáme spíš remaky slavnějších značek. A když se podívát...

Into the Dark: Trailer k nové hororové povídce The Current Occupant

12.July » Edna.cz
V polovině měsíce července nám studio Blumhouse představí další ze svých šílených filmových blázinců. V nové epizodě budeme sledovat příběh muže, který si o sobě myslí, že je prezidentem Spojených států. Pravda je však mnohem temnější.

Vlkodlak s Goslingem našel režiséra

9.July » ČSFD.cz
Reboot hororového Vlkodlaka v originále The Wolfman našel režiséra. Chystaný snímek od producenta Jasona Bluma nakonec natočí Leigh Whannell, jehož poslední filmy Upgrade a především Neviditelný zaznamenaly nebývalý úspěch a tvůrci nyní bylo nabíz...

You Should Have Left

23.June » Kritiky.cz
Pandemie a uzavření kin udělalo hodně producentům a distributorům docela velkou čáru přes rozpočet a nevynechalo to i hororového guru Jasona Bluma a jeho Blumhouse Productions. Poté, co nakonec po krátké štaci v kinech pustil do oběhu Lov (který s...

Filmový producent Jason Blum si koupil nápaditý dům v Santa Monice

13.June » Dum&zahrada.cz
Slavný producent hororů Jason Blum zainvestoval do velmi originálního domu v klidném místě Santa Monicy, který navrhl architekt Frank Gehry. Cena nemovitosti byla stanovena na 14,3 milionů dolarů.

Chivalry II bude podporovat cross-play hraní a po PC dorazí i...

10.June » Kritiky.cz
Chivalry II bude podporovat cross-play hraní a po PC dorazí i na stávající konzole včetně nadcházejících PS5 a Xbox Series X

Trailer na novou VR horovoku Wraith: The Oblivion - Afterlife,...

10.June » Kritiky.cz
Trailer na novou VR horovoku Wraith: The Oblivion - Afterlife, která bude zasazena do světa World of Darkness, který můžete znát třeba z Vampire: The Masquerade nebo Werewolf: The Apocalypse.

Producent filmu Happy Death Day 3 Jason Blum tvrdí, že pracuje...

10.June » Kritiky.cz
Producent filmu Happy Death Day 3 Jason Blum tvrdí, že pracuje přesčas, aby bylo třetí pokračování komediálního hororu co nejdříve dokončeno.

Tato informační stránka o Jason Blum zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jason Blum" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes