15
new stories - click to show

Frederik Foltán

Related to

15 odchodů ve Frýdku. Loučí se i Šlahař nebo Komorski

2.May » Hokej.cz
Velké změny ve Frýdku-Místku: v další sezoně nebude pokračovat u rysů hromada hráčů. Klub o tom informoval na svém webu. O koho se jedná?

Frýdek získal třetího slovenského gólmana. Dřív to zkoušel v Hradci

20.November » Hokej.cz
Prvoligový Frýdek-Místek hlásí posilu do brankoviště, Frederika Foltána a Juraje Šimbocha doplní další slovenský gólman Samuel Baroš. Klub o jeho příchodu informoval na svých webových stránkách.

Slezský týden završí Vsetín sobotním soubojem s Frýdkem-Místkem

21.October » VHK Vsetín
Jan Tajzler - Fanoušci Vsetína se mohou těšit na další domácí utkání v oblíbeném sobotním termínu. Tentokrát přijede na Lapač bojovat Frýdek-Místek, který se podobně jako jeho slezský rival z Havířova zatím trápí. Rysi však určitě mají soupisku, kte…

Retro zápas ovládla Jihlava! Poruba se trápí, derby pro Frýdek-Místek

2.October » Hokej.cz
Lídrem Chance ligy zůstává i po sedmém kole Třebíč. Nahoru tabulkou stoupají Litoměřice, které si vyšláply na Vsetín, nebo Jihlava, jež ovládla šlágr v pražském Edenu.

Derby pro Frýdek-Místek! Benátky mají první výhru

2.October » Hokej.cz
Benátky nad Jizerou si i díky třem brankám Sebastiana Čederleho vyšláply na Ústí nad Labem. Další dnešní zápasy 7. kola Chance ligy se stále hrají, jejich výsledky tedy přineseme později.

PREVIEW: Frýdek-Místek má pevnou kostru obrany. Naplní konečně potenciál?

6.September » Hokej.cz
Čtyřikrát za sebou chyběl Frýdek-Místek v play off. Hlavně loňská sezona mu nevyšla, skončila fiaskem a celkovým čtrnáctým místem.

Frýdek posiluje brankoviště: vrací se strůjce postupu z roku 2016

27.August » Hokej.cz
Staronovou tvář na své soupisce hlásí prvoligový Frýdek-Místek, k týmu se připojil brankář Juraj Šimboch. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

ZMĚNY V CHANCE LIZE: Prostějov tvoří nový tým. Aktivní je i Přerov

25.July » Hokej.cz
Dukla po parádní sezoně počítá ztráty – především v defenzivě. Mezi prvoligové favority budou patřit na trhu velmi aktivní Vsetín, Přerov nebo Poruba.

ZMĚNY V CHANCE LIZE: Jihlava buduje novou obranu, Vsetín má Roba

11.July » Hokej.cz
Dukla po parádní sezoně počítá ztráty – především v defenzivě. Mezi prvoligové favority budou patřit na trhu velmi aktivní Vsetín, Přerov nebo Poruba.

Zkušená posila pro Frýdek-Místek? S týmem trénuje Szturc

26.June » Hokej.cz
Frýdek-Místek jeho příchod dosud oficiálně nepotvrdil, vše ale nasvědčuje tomu, že Roman Szturc stráví příští sezonu právě u rysů.

Kabinou Poruby se prohnal vítr! Loučí se devět hráčů včetně opor

19.April » Hokej.cz
V Porubě po semifinálovém vyřazení chystají kádr na nadcházející prvoligovou sezonu 2021/22. Už nyní je jasné, že dozná velkých změn. Loučí se minimálně devět hráčů stávajícího týmu.

Foltán už nebude pokračovat v Porubě

11.April » Hokej.cz
Slovenský brankář Frederik Foltán po dvou sezonách opustí prvoligovou Porubu. S ostravským klubem už se rozloučil na svém Instagramu.

Tato informační stránka o Frederik Foltán zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Frederik Foltán" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes