15
new stories - click to show

Ze Sokolov

Related to

Hokej v číslech: Ze Sokolova až na mistrovství! Čím vším zaujal?

25.December » Hokej.cz
Také Chance liga bude mít na juniorském mistrovství světa svého zástupce: útočník Petr Hauser letos pravidelně nastupuje za Sokolov. Jak si v jeho dresu vedl?

Po roce skončila přestavba křižovatky u čerpací stanice ONO v Sokolově

Přehlednější a bezpečnější je teď příjezd do Sokolova u čerpací stanice ONO. Po roce tam skončily stavební úpravy, díky kterým vznikl nový kruhový objezd.

Dukla má náhradu za Žukova. Lovila i v Brně, končí ale 10 jmen

2.May » Hokej.cz
Mistr Chance ligy vydal první informace ohledně kádru na nadcházející sezonu. Ze Sokolova získala Jihlava brankáře Adama Berana (na snímku) a útočníka Otakare Šika, který dokončil sezonu v Kometě. Opce byla uplatněna navíc na obránce Vlastimila Bilč…

Ze Sokolova zmizí desítky aut, město chystá hromadný odtah

Upozornění za předním sklem teď můžou najít někteří majitelé autovraků v Sokolově. Město se rozhodlo nepojízdné vozy z ulic odstranit.

Po totalitě přes hranice

11.February » blog.idnes.cz
Umožnila nám se zase dostat do rodiště. S ženou a dětmi jsme vyráželi za její mámou a bratrem do Prahy a často jsme jezdili do našeho Sokolova za přáteli. Také jsme začali hledat nějakou chalupu, neměla být kvůli zlodějům na

Je to krásná rodinná firma, říká student, který stínoval ředitele stáčírny

22.January » iDNES.cz
Stát se ředitelem podniku je snem mnoha mladých lidí, kteří však zatím nabírají vědomosti ve školních lavicích. Karlu Bajgarovi, studentovi třetího ročníku oboru elektrotechnik sokolovské Integrované střední školy technické a ekonomické, se ovšem sp…

Dukla se po výhře v Sokolově posunula na čtvrtou příčku tabulky

9.October » Jihlavská Drbna
Sobotní podvečer nebyl jen o sčítání volebních hlasů. Tři body do tabulky si také přičetli hokejisté Dukly Jihlava, kteří výsledkem 1:3 uspěli na ledě Sokolova. Dostali se tak na čtvrté místo neúplné prvoligové tabulky.

Tenistce Vondroušové při olympijském finále fandili i v Sokolově

31.July » České noviny
Sokolov/Brno - Markétě Vondroušové při dnešním finále tenisové dvouhry na olympijských hrách v Tokiu fandili i lidé v Sokolově, odkud tenistka pochází. Asi pět desítek fanoušků sledovalo...

OBRAZEM: Kamiony přivezly ze Sokolova další kovové oblouky na nymburskou lávku

Ze Sokolova k labskému břehu v Nymburce dorazily další kovové oblouky chystané lávky. Přijely na dlouhých kamionech a složeny byly u Hrabalova posezení v místě, kde základní konstrukce mostovky vzniká. Následovat bude jejich svařování.

Pět krajů zoufale hledá, kam posílat pacienty. Už i na Moravě došla místa

3.March » Seznam Zprávy
Nemocnice jsou v nejkritičtější situaci od začátku pandemie. Na finální limit naráží i výpomoc mezi kraji. Moravské regiony ještě před dvěma týdny nabízely volná místa na odděleních, teď mají samy nedostatek.

Tato informační stránka o Ze Sokolov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ze Sokolov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes