Florence Francia

Related to

Řecko nakoupí francouzské zbraně kvůli růstu napětí ve vztazích s Tureckem

Napětí mezi Řeckem a Tureckem roste ve Středozemním moři už po dobu několika měsíců. Eskalovalo v srpnu, kdy Athény požadovaly po Ankaře, aby okamžitě zastavila hledání plynu v oblasti.

Jak za studené války. Francie viní důstojníka, že předal ruské GRU tajná data

31.August » Seznam Zprávy
Francouzský podplukovník působící v rámci NATO v Itálii je podle rozhlasové stanice Europe 1 podezřelý z toho, že předával citlivé dokumenty ruským tajným službám.

Ministr obrany Lubomír Metnar jednal

27.May » ATM on-line
s francouzskou ministryní obranyMinistr obrany Lubomír Metnar v pondělí 25. května prostřednictvím videokonference jednal s ministryní ozbrojených sil Francie Florence Parly.

Mise v Iráku bude pokračovat, shodli se ministři obrany NATO v Bruselu

17.February » Aktual24.cz
V uplynulých dnech jednali v Bruselu ministři obrany států NATO. Česká delegace v čele s Lubomírem Metnarem využila této příležitosti i k bilaterálním schůzkám a jednání ve formátu Visegrádské čtyřky.

Jedinou francouzskou letadlovou loď opravili a odeslali válčit proti IS

Letadlová loď francouzského vojenského námořnictva Charles de Gaulle odplula z Toulon do východního Středozemí, aby se připojila ke koalici v boji proti Islámskému státu*. Sdělila ministryně obrany Francie Florence Parly.
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO

Tato informační stránka o Florence Francia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Florence Francia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes