Maxime Francouz

ŽIVĚ: Sdruženář Seidl hájí na běžecké desítce náskok ze skokanské části

1.března » ČT24
Lahti - Skokanskou část závodu sdruženářů na mistrovství světa vyhrál Rakušan Mario Seidl a po suverénně nejdelším skoku dne 132 metrů vyběhne do běžecké stopy s náskokem 46 sekund před druhým krajanem Wilhelmem Deniflem. Nejlepší z v Lahti dominu...

Závod sdruženářů na MS vede po skoku Seidl, Portyk je šestadvacátý

1.března » Sport.cz
Skokanskou část závodu v severské kombinaci na velkém můstku na mistrovství světa v Lahti vyhrál Rakušan Mario Seidl. Nejlepší z kvarteta českých sdruženářů Tomáš Portyk je průběžně na 26. místě.