15
new stories - click to show

Josh Friedman

Related to

Planeta opic: Příští film nechce těsně navazovat na ty dosavadní, z větší části bude digitální

28.May » FandímeFilmu
Nová Planeta opic nebude ani čistokrevným restartem, ale ani přímým pokračováním. S produkcí by se pak mohlo podle všeho začít již relativně brzy.

Zachránit budoucnost lidstva musí v novém Terminátorovi ženy. Schwarzenegger prodává závěsy

1.November » Český rozhlas
Jak slíbil, tak udělal. Arnold Schwarzenegger se vrátil, v novém Terminátorovi s podtitulem Temný osud ale hraje druhé housle rozzuřené Lindě Hamiltonové, jejíž Sarah Connorová stála před 35 lety u zrodu série – a zabijáčtí humanoidi jí očividně n...

V kinech od 31. října

31.October » Totalfilm.cz
Do kin se vrací obávaný Terminátor s příběhem, který kvalitou podle recenzentů navazuje na první dva klasické snímky. V nabídce je také český psychologický film Abstinent o mladém alkoholikovi s Josefem Trojanem v hlavní roli. Vyrazit můžete na da...

RECENZE: Jsem mimořádně vtipný. Nový Terminátor se veze na ženské vlně

30.October » iDNES.cz
Místo nicneříkajícího podtitulu Temný osud se měla novinka kin jmenovat Terminátor: Čekání na Arnieho. Neboť Arnold Schwarzenegger zůstává symbolem legendy, která se nyní přiklonila k diktátu hrdinek.

Tato informační stránka o Josh Friedman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josh Friedman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes