15
new stories - click to show

Irena Fuchsová

Related to

Irena Fuchsová: Největší kamarádka

22.November » ČRo Pardubice
Kdysi dávno, když se ještě ve vlacích povídalo, jsem seděla v kupé s dvojicí kolem čtyřicítky, a on se jí zeptal, kdo je její největší kamarádka. Dáma se zamyslela a pak mu s ironickým úsměvem odpověděla. „Největší kamarádka je moje kabelka,“ a ký...

Irena Fuchsová: Když ženy mužům lžou

15.November » ČRo Pardubice
Na jedné besedě jsem vyzvala své čtenářky, aby zvedly ruku ty, které svému partnerovi nikdy nelhaly. Přítomní muži překvapeně sledovali, jak se v sále nezvedla jediná ruka, a když ženy začaly vypravovat své příběhy, neježily se hrůzou vlasy jenom ...

Irena Fuchsová: Zatoulánek

8.November » ČRo Pardubice
V našem paneláku, v přízemí u výtahu, sedělo vystrašené štěňátko. Někdo ho přinesl do domu, protože si myslel, že patří paní Málkové, která bydlí v přízemí, a zazvonil na ni, aby si pro něho došla.

1. Je krásná. Sexy. Chytrá. Úspěšná. Vtipná. Ale nic víc.

4.November » blog.idnes.cz
2. Dovolená nám vyšla. Počasí také. Jídlo vynikající. Hotel klidný, čistý. Pláž prázdná. Ale nic víc. 3. Šéf mi přidal. Mám komfortní podmínky. Kolegové úžasní. Práce super. Jezdím často na služební cesty do ciziny. Ale nic víc.

Zvěřina by potřeboval zvěřinu

2.November » blog.idnes.cz
„Mají zvěřinu,“ oznámil mi pan Fuchs dneska ráno a já se vydala na lov. V řeznictví jsme byli dva + dva metry mezi námi, rychle jsem koupila jelení kousky na guláš a kančí kýtu na pečení a úspěšný lov jsem završila kusem špeku.

Tak mám prý rakovinu

28.October » blog.idnes.cz
Když začal být Jiří Zahajský před lety nemocný a řekl Petrovi Nárožnému, že byl u doktora, že je vše v pořádku, Petr se usmál. "Jirko, ty musíš jít ještě k druhému doktorovi a pak ještě ke třetímu! A pak teprve můžeš mít jistotu!"

Co v divadle dělá takzvaná nápověda? To prozradila spisovatelka Irena Fuchsová

26.October » Radio Junior
Jak se dostane divadelní nápověda k psaní knih? Co je lepší? Být nápovědou nebo spisovatelkou? Irena Fuchsová napsala i několik úspěšných knížek pro děti.

Spisovatelka a divadelní nápověda Irena Fuchsová v Klubu Rádia Junior

25.October » Radio Junior
Jak se dostane divadelní nápověda k psaní knih? Co je lepší? Být nápovědou nebo spisovatelkou? Irena napsala i několik úspěšných knížek pro děti. Moderuje Jitka Slezáková.

Irena Fuchsová: Žlutá karta důrazné napomenutí, červená karta stop

25.October » ČRo Pardubice
Začátkem tohoto roku, v únoru, jsem navštívila kamarádku Naďu v jednom „odkládacím zařízení", jak ona sama říká příjemnému penzionu pro seniory, kam se „odložila" sama, aby neobtěžovala svoji rodinu.

Pantograf

20.October » blog.idnes.cz
Když jsem byla malá a řeklo se „minulé století“, měla jsem pocit, že se mluví o pravěku a nenapadlo mě, že za pár let budu říkat, že jsem se narodila v polovině minulého století...

Irena Fuchsová: Nebát se dětem potopit hlavu

18.October » ČRo Pardubice
Těmito slovy skončila reportérka na ČT2, debatu o tom, jak naučit děti potápět. Nebát se dětem potopit hlavu!
Zdeněk Merta - Český hudební skladatel, klavírista a producent
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Irena Fuchsová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Irena Fuchsová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes