15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Rhett Gardner

Rittich pochytal 34 střel, překonal ho jen Hertl. V přípravě NHL se dařilo Blümelovi nebo Jiříčkovi

1.října » iROZHLAS
Brankář David Rittich přispěl 34 zákroky v přípravném utkání před startem NHL k výhře hokejistů Los Angeles 2:1 v prodloužení na ledě San Jose. Překonal jej pouze Tomáš Hertl, který byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Stejné ocenění získal i Vítek V…

Ritticha překonal jen Hertl, skóroval také Blümel, výhru vychytal i Vaněček

1.října » ČeskéNoviny.cz
New York - Brankář David Rittich přispěl 34 zákroky v přípravném utkání před startem NHL k výhře hokejistů Los Angeles 2:1 v prodloužení na ledě San Jose. Překonal jej pouze Tomáš...

Stars čeká poslední zápas sezóny, zakončí jej výhrou?

11.května » Dallas Stars.cz
55 z 56 utkání zkrácené sezóny 2020/2021 je již za námi a hokejistům Dallasu zbývá odehrát jejich poslední zápas v Článek Stars čeká poslední zápas sezóny, zakončí jej výhrou? se nejdříve objevil na Dallas Stars.cz .

Tato informační stránka o Rhett Gardner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rhett Gardner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes