15
new stories - click to show

Erik Geuss

Related to

Končí tým bojovníků s pašeráky! Šéfka Pavla Říhová: Arogance, výhrůžky, naschvály

26.November » Blesk.cz
Pašeráci a kšeftaři s chráněnými zvířaty, trofejemi a výrobky z nich se radují. Tým pěti inspektorů oddělení CITES, který jim šlapal na paty, končí. I s šéfkou Pavlou Říhovou.

Další rána Brabcovi: Policie nikdy nevydala embargo k Bečvě, na něž se vymlouvá

16.November » Deník Referendum
Česká inspekce životního prostředí a další úřady včetně politiků se v souvislosti s otravou řeky Bečvy kyanidy neustále odvolávaly na probíhající policejní vyšetřování. Policie nyní řekla, že nikomu mluvit nezakázala.

Debata o Bečvě ve Sněmovně přednost nedostala. Proběhne v pátek odpoledne

14.November » Deník Referendum
Poslanci se k odložené debatě o Bečvě vrátí během pátečního odpoledne. Ministr životního prostředí Richard Brabec ovšem avizuje, že s ohledem na probíhající vyšetřování ekologické havárie toho mnoho neřekne.

Oddělení CITES na ČIŽP nekončí, odcházející inspektoři mají nabídku od ministra Brabce

13.November » Ararauna.cz
Až do konce prosince budou dobíhat pracovní úvazky pěti členům oddělení CITES na České inspekci životního prostředí, kteří v průběhu listopadu podali výpověď. ČIŽP tak ke konci letošního roku opustí kompletní sestava oddělení CITES, což však podle...

Ministr Brabec nechce o inspektorku Říhovou a její tým CITES přijít, ta případnou spolupráci nevylučuje

12.November » Ekolist
Vedoucí oddělení CITES Pavla Říhová se ke konci října rozhodla ukončit služební poměr na ČIŽP. Stejně tak se na začátku listopadu rozhodli i její čtyři kolegové. Inspekci tak opouští odborníci na důležité téma kriminality spojené s chráněnými druh...

Debata o Bečvě ve Sněmovně přednost nedostala. Proběhne v pátek odpoledne

10.November » Deník Referendum
Poslanci se k odložené debatě o Bečvě vrátí během pátečního odpoledne. Ministr životního prostředí Richard Brabec ovšem avizuje, že s ohledem na probíhající vyšetřování ekologické havárie toho mnoho neřekne.

Nadlimitní výskyt niklu v řece Bečvě potvrdily další vzorky

7.November » Zlin.cz
V uvedený den odebrali na místě vzorky také inspektoři České inspekce životního prostředí (ČIŽP). Tyto rovněž prokázaly nadlimitní výskyt niklu. „Obdrželi jsme výsledky námi odebraných vzorků, které taktéž prokázaly zvýšenou koncentraci niklu.

Povodí Moravy promluvilo k otravě Bečvy: šetření řídila Brabcova inspekce

6.November » Deník Referendum
Komentář hydrobiologa Martin Rulíka zveřejněný v Deníku Referendum vyprovokoval Povodí Moravy k reakci. Potvrzuje se podezření, že šetření otravy řídila Česká inspekce životního prostředí, podléhající ministru Brabcovi.

Brabec mlžil před poslanci o otravě Bečvy, prý kvůli policii. A poslankyni ANO rozzuřili novináři

5.November » Blesk.cz
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) ve středu na výboru pro životní prostředí odmítl říci poslancům nové informace k ekologické katastrofě na Bečvě, při níž únik kyanidu 20. září zabil desítky tun ryb. Podle něj by to mohlo mařit vyše...

Výbor pro životní prostředí projednal aktuální informace k otravě kyanidem na řece Bečvě

5.November » EcoMonitor.cz
PRAHA - Sněmovní Výbor pro životní prostředí dnes projednal kauzu úniku kyanidu do řeky Bečvy, při níž uhynulo v řece více než 40 tun ryb. Na jednání byli přizváni ředitel České inspekce životního prostředí Erik Geuss a ministr životního prostředí...

Brabec o mrtvé Bečvě: Je to živý spis

5.November » Novinky.cz
Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) ve středu na výboru pro životní prostředí odmítl říci nové informace k ekologické katastrofě na moravské řece Bečvě, při níž únik kyanidu 20. září zabil desítky tun ryb.

Ing. Dana Balcarová

5.November » ParlamentniListy.cz
Sněmovní Výbor pro životní prostředí dnes projednal kauzu úniku kyanidu do řeky Bečvy, při níž uhynulo v řece více než 40 tun ryb.

Tato informační stránka o Erik Geuss zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Erik Geuss" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes