Papa Giovanni

Related to

Pápež dáva bicykel od Tourminátora do dražby: REAKCIA Sagana vás chytí za srdce!

11.June » Dnes24.sk
Podporí dobrú vec. Pápež František sa rozhodol, že poskytne niektoré zo svojich darov do aukcie. Patrí medzi ne aj nablýskaný bicykel od Petra Sagana.

Co se vlastně stalo v Bergamu?

Bergamo je obecně v médiích známo jako jedno z italských městech, které je nejvíce postižené epidemií nemoci covid. Proto je velmi důležité pochopit, co se tam vlastně stalo. V pondělí 5. května New England Journal of Medicine publikoval korespond...

Jeden pracovní den italských lékařů: Někdy stačí vzít pacienta za ruku…

8.April » Seznam Zprávy
Lékaři a sestřičky z italské nemocnice ASST Papa Giovanni XXIII v Bergamu, kteří stále bojuji o životy pacientů s diagnózou covid-19, umožnili fotografům, aby s nimi strávili jednu směnu. Podívejte se.

Děsivé záběry z nemocnice v Bergamu: Italští lékaři na velké množství pacientů nestačí

20.March » eXtra.cz
Situace ohledně nového koronaviru je v Itálii velmi vážná, počet mrtvých už dokonce přesáhl počet zesnulých v Číně. Covid-19 zaměstnává nejen lékaře, ale i krematoria, která nestíhají nebožtíky spalovat a pro těla jezdí armáda. Šokující záběry Sky...

Tato informační stránka o Papa Giovanni zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Papa Giovanni" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes