Lubomír Gloc

Vztahuje se k

Vodaři nabízí primátorovi Jihlavy záštitu vlastní sportovní akce

4.dubna » obcasnik.eu
Uprostřed vyostřeného sporu o vodárenský majetek miliardové hodnoty se na jihlavském Magistrátě konalo přijetí generálního ředitele Vodárenské a.s. Lubomíra Gloce u primátora Jihlavy Rudolfa Chloupka. Informace Občasníku potvrdilo vedení Vodárensk...

Vodárenská akciová společnost získala Národní cenu za společenskou odpovědnost

4.ledna » Vodovod.info
Vítězství a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj získala v kategorii podnikatelský sektor v letošním roce VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. Její zástupci cenu převzali z rukou ministra průmyslu a obchodu J...

Rozhledna na Kostelíčku vodařům vynesla další cenu

Třebíč - Vodárenská akciová společnost se může pyšnit již druhým titulem Cena hejtmana za společenskou odpovědnost. V krajské soutěži na Vysočině se umístila na třetím místě.

Světový den vody na Brněnsku byl ve znamení exkurzí i diskusí

31.března » Naše voda
Přes dvě stovky hostů přijalo pozvání na oslavy Světového dne vody, které se uskutečnily ve středu 23. března v Brně a okolí. Informovala o tom vedoucí marketingu a komunikace VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., Iva Šebková.

Tato informační stránka o Lubomír Gloc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubomír Gloc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes