15
new stories - click to show

Štěpán Goiš

Related to

Noční prohlídky divadla jsou zpět, divačky se mohou vyfotit třeba v klobouku Květy Fialové

27.October » idobryden.cz
Jak se cítí herci, když při představení prochází zákulisím? Jak to voní ve vlásenkárně? A jaké poklady ukrývá kostymérna? Právě to budou moct po pětileté pauze opět zjistit i diváci. Do Slováckého divadla se totiž vrací oblíbené noční prohlídky diva…

Opilí měli premiéru. Mimořádně silné i náročné, shodují se diváci

5.May » idobryden.cz
V sobotu měla ve Slováckém divadle premiéru velmi očekávaná tragikomická groteska Opilí. Herci i další členové inscenačního týmu se dočkali dlouhotrvajícího potlesku. V hledišti neseděli jen hradišťští diváci, ale i kolegové z celé republiky.

Jak se fotil plakát k Opilým: nenalíčené herečky a nejlépe oblečený popelář

Inscenace Opilí pojednává o lidech, kteří se v nestřízlivém stavu potácejí nad ránem domů z oslav a mluví o otázkách života, smrti nebo vztahu k bohu. I působivý plakát proto vznikal v podobném prostředí – fotilo se v polovině dubna za rozbřesku na …

Herci na záchranné misi. „Brzy vyrazíme pomáhat znovu,“ říká František Maňák

14.March » Slovácké divadlo
Herci Slováckého divadla František Maňák a Pavel Šupina, vedoucí výroby Jan Šuškleb a šéf jevištního provozu Petr Žajdlík odjeli začátkem března k polsko-ukrajinským hranicím se spoustou humanitární pomoci. Zpět přivezli ukrajinské uprchlíky. „Nekon…

Nejoblíbenější vánoční pohádka je…

4.January » Slovácké divadlo
K vánočním svátkům neodmyslitelně patří vánoční pohádky a filmy. Jaké jsou ty nejmilejší herců Slováckého divadla?

Nejoblíbenější vánoční pohádka je…

28.December » Slovácké divadlo
K vánočním svátkům neodmyslitelně patří vánoční pohádky a filmy. Jaké jsou ty nejmilejší herců Slováckého divadla?

Kdy přestali herci věřit na Ježíška?

27.December » Slovácké divadlo
„Kdo nosí dárky? No přece Ježíšek!“ Do kdy oblíbené tváře Slováckého divadla byly přesvědčeny o tom, že dárky jim nosí tajemný vánoční dědeček?

Štěpán Goiš peče 12 druhů cukroví

24.December » Slovácké divadlo
Zajímá vás, kdo je ve Slováckém divadle nejzběhlejší v pečení vánočního cukroví? Není to žádná z hereček. Nejvíc času u trouby v adventním období tráví inspicient a herec Štěpán Goiš.

Vánoce herců Slováckého divadla: Ježíšek, cukroví, uzené a kouzla

23.December » idobryden.cz
I když mezi svátky budou bavit diváky nejoblíbenějšími komediemi, přesto si i herci Slováckého divadla vždy udělají čas na vánoční pohodu a atmosféru. Jak prožívají Vánoce? Věří jejich děti na Ježíška a co mají na štědrovečerní tabuli?

Slovácké divadlo ve vašem obýváku - Fidlovačka

6.February » idobryden.cz
Po čtyři únorové soboty odvysílá regionální televize TVS záznamy inscenací Slováckého divadla. Jako první přijde na řadu v sobotu 6. 2. od 18.00 Fidlovačka.

Slovácké divadlo v sobotu odehraje v televizi Fidlovačku

5.February » Slovácké divadlo
Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. I tak by se dala přeložit snaha slováckých divadelníků přiblížit se ke svým věrným divákům. Možnost připomenout své umění našli v regionální televizi TVS.

Štěpán Goiš už taky běhá. „Většinou jen do divadla, když nestíhám,“ směje se

30.September » idobryden.cz
Běhání je oblíbeným koníčkem několika herců Slováckého divadla a v posledních letech se k nim připojil i inspicient a herec Štěpán Goiš. „Běhat mě baví, ale v poslední době běhám jen do divadla, když nestíhám. Takže vlastně denně,“ směje se.
Václav Žmolík - Český novinář
Jaroslav Svěcený - Český houslový virtuóz
Václav Neckář - Zpěvák

Tato informační stránka o Štěpán Goiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Goiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes