15
new stories - click to show

Anna Pospíchalová

Related to

Slovácké divadlo nás přitlačilo ke zdi, říkají herečky. Soud jim přitakal

30.November » iDNES.cz
Slovácké divadlo má problém. Dvě herečky, které dostaly loni v souboru z Uherského Hradiště vyhazov, našly zastání v justici. Po rozhodnutí krajského soudu ve Zlíně se mají do divadla opět vrátit. Obě mají rovněž nárok na ušlou mzdu.

Adventně laděný Den pro dětskou knihu

22.November » idobryden.cz
Předvánočně laděný Den pro dětskou knihu už počtrnácté připravila Knihovna Bedřicha Buchlovana. V sobotu 26. listopadu od 9.00 do 12.00 připravila dopolední pořady k podpoře čtení a nasátí vánoční atmosféry.

Čechov ve Slováckém divadle? Vždycky událost

8.December » Slovácké divadlo
Není to poprvé, co se Čechov objevil na prknech Slováckého divadla. V posledních letech uvedla uherskohradišťské scéna tři jeho hry a pokaždé s velkým úspěchem.

David Macháček založil nové divadlo DONDI

4.August » idobryden.cz
Bývalý herec Slováckého divadla a úspěšný šansoniér David Macháček založil za zvláštních okolností divadlo DONDI a s kolegyněmi Monikou Horkou, Annou Pospíchalovou a její dcerou Emilií nazkoušel hru Růžové brýle, kterou uvedli v půlce července. Odmě…

Slovácké divadlo rozdalo výpovědi, sedm herců oběťmi pandemie a soběstačnosti!

29.March » idobryden.cz
Slovácké divadlo uteklo hrobníkovi z lopaty. Jeho záchrana si však vyžádala krutou daň! Sedm herců dostalo v pátek výpověď, musí si najít novou práci. Propouštění je odrazem covidové krize, kdy divadlo prakticky rok nehraje a nemá příjmy. Kdyby vede…

Slovácké divadlo se rozloučí se sedmi herci

27.March » idobryden.cz
Úsporná opatření dopadla na Slovácké divadlo. Umělecký ředitel ukázal prstem na sedm herců, s kterými bude pravděpodobně ukončen pracovní poměr.

Karanténa? Pro Annu Pospíchalovou požehnaný čas

Karanténní opatření související s pandemií koronaviru spoustě lidí zamotalo hlavu a zpřeházelo plány. Ne tak herečce Slováckého divadla, toho času na mateřské dovolené, Anně Pospíchalové.

Anna Pospíchalová natáčí film s Vojtou Dykem

Oblíbená herečka Anna Pospíchalová je už čtvrtým rokem na mateřské dovolené s nejmladším synem Benjaminem, k herectví si ale občas odskočí. Stále hraje v muzikálu Chicago na své domovské scéně ve Slováckém divadle a v současné době natáčí v Brně fil…

Anna Pospíchalová natáčí film s Vojtou Dykem

21.May » idobryden.cz
Herečka Anna Pospíchalová je už čtvrtým rokem na mateřské dovolené s nejmladším synem Benjaminem, k herectví si ale občas odskočí. Stále hraje v muzikálu Chicago na své domovské scéně ve Slováckém divadle a v současné době natáčí v Brně film.

Slovácké divadlo opět připravuje Dobročinný bazar

14.November » idobryden.cz
Slovácké divadlo ve spolupráci s Irenou Černíčkovou opět letos uspořádá Dobročinný bazar a Dobročinný koncert. Akce se uskuteční v neděli 8.

Česká televize startuje Rozsudek s hradišťskými herci

2.September » Slovácké divadlo
Martin Vrtáček, Anna Pospíchalová, Josef Kubáník - to jsou jména jen některých herců uherskohradiťského divadla, kteří se dnes večer začnou objevovat na obrazovkách České televize v seriálu Rozsudek. Ten diváky zavede do soudní síně, kde se rekonstr…

Tato informační stránka o Anna Pospíchalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Pospíchalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes