15
new stories - click to show

Black Gold

Related to

Koho doma ukrývá Štěpán Kozub: Novodobý Menšík má za ženu praštěnou krásku

5.January » eXtra.cz
Štěpána Kozuba (25) znali jménem před dvěma lety jenom ostravští patrioti a filmoví fajnšmekři. Dnes už je tak populární, že jeho jméno již pomalu umějí vyslovit i batolata. Tenhle herec, který dostal shůry talentu za několik lidí, a tak ho přirov...

Michael Řezáč, Michal Špaček: Chceme, aby náš produkt byl opravdu klenot

27.November » Thebusinesssoiree.com
Když jsem mluvil s Vladimírem Šmicerem, zmiňoval mj. i Mistrovství světa 2022 v Kataru a spolupráci s firmou Tarespa. A bylo to natolik zajímavé, že jsem si s majiteli Tarespy, Michaelem Řezáčem a Michalem Špačkem, na toto téma zašel popovídat.

CAFÉ BLACK GOLD hledá posily

10.March » Hořice
CAFÉ BLACK GOLD na náměstí hledá spolehlivého zaměstnance na hlavní pracovní poměr i brigádníka na víkend. Máte zájem? Volejte 739 414 726.

RECENZE: Infected Rain si na "Endorphin" pohrávají s death metalem i elektronikou

20.December » musicserver.cz
Metalovou exotikou v poslední době nezavoněla jen novinka ukrajinských Jinjer, ale také moldavské party Infected Rain, která přispěchala se svou čtvrtou deskou "Endorphin". Kapela na ní vsadila na moderní zvuk a především pak na hlas výrazné front...
Luc Besson - Francouzský filmař
Samsung - Výrobce elektroniky
iPhone - Chytrý telefon společnosti Apple

Tato informační stránka o Black Gold zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Black Gold" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes