Kateřina Hájková

Related to

Kyselý zázrak za pár korun. Zbaví vás lupů, pomůže rychleji spalovat a reguluje cukr v krvi. Už ho máte?

5:07 » Proženy.cz
Možná ho máte v kuchyni a používáte ho k přípravě zálivek a dochucování salátů. Jablečný ocet toho ale svede mnohem více. Na co všechno ho můžete využít a jaká denní dávka je akorát, abyste si naopak neublížili?

Místo do ordinace k počítači? Telemedicína získává čím dál tím větší prostor

7.August » Proženy.cz
I když byly telemedicínské služby a konzultace v Česku poskytovány již před koronavirovou pandemií, karanténa jejich nástup a rozvoj výrazně urychlila. Jak léčení na dálku funguje a v jakých případech se k němu přistupuje?

Pozor na zlomené srdce, je to skutečně zdravotní problém. Koho se týká a jak jej poznáte?

2.August » Proženy.cz
Emočně náročná událost vám skutečně může zlomit srdce. I když se doopravdy nerozpůlí, následky mohou být fatální a hrozí vám až smrt. Jak se tak zvaný Takotsubo syndrom projevuje?

Malý kousek, který vás může stát život. Poznáte trombózu a embolii?

28.July » Proženy.cz
Když krev volně proudí, je riziko, že se srazí, u zdravého člověka celkem malé. Pokud ale její průtok něco omezí, vzniknou podmínky pro vytvoření krevní sraženiny. A ta může žílu nebo tepnu úplně ucpat a způsobit třeba infarkt nebo mrtvici. Komu t...

Mají ženy opravdu menší mozek než muži? Vědci mají jasno. Jaká další tajemství o tomto super orgánu možná nevíte?

27.July » Proženy.cz
Řídí celé tělo, ukládá vzpomínky a emoce. Filozofové navíc po celá staletí věří, že se v něm ukrývá i duše. Jak lidský mozek funguje a co jste o něm možná nevěděli?

88 centimetrů jako míra pro vaše zdraví. Co se stane, když tuto hranici překročíte a co jíst pro její udržení?

24.July » Proženy.cz
Tuk nemusí být vidět. Skrývá se i mezi orgány, kde je mnohem nebezpečnější než jinde. V kombinaci s pohybem a správnou životosprávou vás ho mohou zbavit některé potraviny. Které zařadit do jídelníčku?

Krevní skupinu je důležité znát nejen kvůli možným transfúzím. Na co všechno má vliv?

22.July » Proženy.cz
Skutečnost, že lidé s krevní skupinou 0 mohou darovat krev všem, zatímco lidé s typem AB zase mohou od všech přijmout, asi znáte. Darování krve ale není jediným důvodem, proč je dobré znát svou krevní skupinu. Roli hraje i v těhotenství.

Druhá vlna koronaviru na podzim: z čeho mají odborníci strach a jak minimalizovat riziko nákazy?

21.July » Proženy.cz
Stále se objevují nová ohniska nákazy koronavirem, ale podle odborníků nejde o druhou vlnu, ta by měla přijít až na podzim. Může člověk udělat něco pro to, aby riziko případné nákazy eliminoval?

Hlavně nezhubnout! Jaké potraviny jsou zásadní při léčbě rakoviny?

14.July » Proženy.cz
Léčbu nádorových onemocnění negativně ovlivňuje nevhodná strava. Může se stát příčinou podvýživy, která vede k poruchám metabolismu a celkovému oslabení organismu.

Strašák infarkt: Bojíte se ho? Stačí dodržovat pět návyků, kterými jeho riziko zásadně snížíte!

13.July » Proženy.cz
Do vývoje infarktu je zapojeno mnoho faktorů. Pokud si ale osvojíte ty správné návyky a budete je celoživotně praktikovat, máte velkou šanci, že se vám infarkt vyhne. O co se jedná?

Zdravý senior neexistuje? Podívejte se, co vlastně znamená normální stárnutí

10.July » Proženy.cz
Každému se dny, měsíce a roky počítají stejně. Projevy zvyšujícího se věku i vnímání vlastního stáří se ale dají ovlivnit. Ne nadarmo se říká, že každý je starý tak, jak se cítí. Kdy se z lidí stanou senioři a co to vůbec znamená?

Tato informační stránka o Kateřina Hájková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Hájková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes