Oldřich Haluza

Related to

Relax pro lidi, ale i domov pro hmyz. Mozaikových sečí v parcích v Brně přibývá

12.August » Brněnský deník
/FOTOGALERIE/ V brněnských parcích mohou lidé stále častěji vidět ostrovy s vysokou trávou vedle vysekaných ploch. Takzvané mozaikové seče tak mohou být domovem mnoha druhů rostlin nebo hmyzu.

Už nemusí chodit blátem. V Záhřebské ulici v Žabovřeskách zbudovali nový chodník

12.August » Brněnský deník
/FOTO/ Místo vyšlapané pěšiny v trávě nově vydlážděný chodník. Obyvatelé Záhřebské ulici v brněnských Žabovřeskách si užívají novou cestu, kterou nechali vybudovat zástupci radnice.

Připomínka masakru u D1: devět křížů nahradí nové, dřevo na ně pokácela vichřice

Chátrajících devět křížů nedaleko dálnice D1 u Lesního Hlubokého na Brněnsku nahradí nové. Výměny se dočkají na podzim. Podle legendy připomínají krvavou událost, která se stala v roce 1540.

K vlaku bezpečněji. Dělníci ve Střelicích už dělají nový chodník

11.August » Brněnský deník
Bezpečně se střeličtí obyvatelé dostanou od příštího měsíce na vlakovou stanici Střelice Dolní. Dělníci už nyní staví přibližně 350 metrů dlouhý úsek chodníku v Brněnské ulici.

Komplikace na hlavním tahu na Svitavy. U Závisti projedou pouze jedním pruhem

11.August » Brněnský deník
Výrazné komplikace a zdržení v kolonách čeká od úterý řidiče na silnici I/43 u Závisti na Blanensku. Kvůli opravě povrchu vozovky tam projedou jedním jízdním pruhem.

Z veder opět do deště. Na jižní Moravě hrozí silné bouřky, varují meteorologové

11.August » Blanenský deník
Pozor na bouřky si musí dát od úterního poledne do půlnoci Jihomoravané. V platnosti je výstraha meteorologů před ojedinělými silnými bouřkami v kraji.

Okolí paneláků v Králově Poli: při úpravách vylepší i dětská hřiště

10.August » Brněnský deník
Zvelebených prostranství se do konce roku dočkají obyvatelé panelových domů v Božetěchově ulici v brněnském Králově Poli. Kromě stavebních prací se dělníci zaměří také na sadové úpravy zeleně a obnovu dětských hřišť, kam umístí nové herní prvky.

U Riviéry vymění most. Starý je ve špatném stavu, čeká ho demolice

10.August » Brněnský deník
Brňané mířící na koupaliště Riviéra nevyužijí jednu z přístupových cest k areálu. Stavbaři se v nejbližší době totiž pustí do demolice mostu přes náhon řeky Svratky u areálu Komety v Bauerově ulici, místo něho vybudují nový.

Nebezpečný průchod v Lazaretní ulici upraví. Pod mostem přibude chodník

9.August » Brněnský deník
Každý den jím projdou lidé směřující do areálu Nové Zbrojovky nebo brněnské Vojenské nemocnice. Musí se v něm opatrně proplétat mezi auty a být ve střehu, aby je řidiči nepřehlédli. Úzký průchod pod mostem v Lazaretní ulici v Židenicích se na podz...

Obnova parku na Palackého náměstí v plném proudu. Firma už bagruje chodníky

8.August » Brněnský deník
/VIZUALIZACE/ Bouracími pracemi začala nedávno obnova parku na Palackého náměstí uprostřed brněnských Řečkovic. Stavební firma začala bagrováním starých asfaltových chodníků.

Kolo si cyklisté opraví sami. Servisní stojan jim nově slouží u Decathlonu

8.August » Brněnský deník
/FOTO/ Novou možnost opravit si sami rozbité kolo získali cyklisté v okolí Brna. Modrý servisní stojan jim bezplatně poslouží přímo u prodejny Decathlon v Modřicích na Brněnsku.

Západní brána v Brně se po mohutné výstavbě promění k nepoznání. Podívejte se

7.August » Brněnský deník
Nyní zanedbanou lokalitu Západní brána v Brně promění soukromí investoři v novou čtvrť s víc než tisícovkou bytů.
Jiří Oliva - politik za TOP09

Tato informační stránka o Oldřich Haluza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Haluza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes