Karel Hanika

Related to

24 hodin Le Mans motocyklů

20.April » SatCentrum
Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech FIM pokračuje druhým závodem v Le Mans. Dalších 24 hodin se jede 20. a 21. dubna v Le Mans na Circuit Bugatti. V týmu Mercury Racing by se měla opět objevit česká dvojice Karel Hanika a Ondřej Ježek.

Drasťárna, ale to dnes láká, ne? říká o své stálé práci Ježek

24.February » iDNES.cz
Jako profesionální sportovec alkoholu tolik nedá, přesto si motocyklový závodník Ondřej Ježek minulý týden na svůj Facebook napsal: „Asi si jdu dát panáka.“ Další články k tématu: Místo motorky trénoval na kole. Ježek si závodem v Suzuce splní sen

Kornfeil válel v Assenu, Žerava v Dalečíně a Woffinden v Dánsku

3.July » iČMN.cz
Nabitý sportovní víkend nabídl tvrdé souboje v Assenu, napínavý motokros v Dalečíně i překvapivý start Ondřeje Ježka v Maďarsku. V Dánsku nejlépe driftoval Woffinden a Podmol přeskočil dům.

Nejúspěšnější český víkend za posledních pět let

6.September » Moto365.cz
Velmi kvalitní výkony předvedli na domácí trati čeští jezdci. Už v sobotu zvítězil Karel Hanika v prvním závodu doplňkové šampionátu Red Bull MotoGP Rookies Cup. V neděli měli na životní úspěch zaděláno dva čeští jezdci v třídě Moto3.

Tato informační stránka o Karel Hanika zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Hanika" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes