15
new stories - click to show

Milan Špinka

Related to

Východočeské muzeum slaví 140 let. Co rok, to exponát s příběhem

26.September » iRegiony Impuls
Pardubické muzeum ke svému kulatému výročí připravilo výstavu, na níž v nových moderních prostorách představuje 140 sbírkových předmětů mapujících příběh historie muzea. MF DNES pro vás několik nejzajímavějších exponátů vybrala.

Milan Špinka nastartoval motorku ve 4 letech, tehdy se motory ladily podle ucha

Hostem Záletů je motoristický novinář Jiří Hájek, autor knihy Zlato z ledu, která vyšla vloni, 45 let poté, co Milan Špinka získal zlato na mistrovství světa, sto let od narození jeho otce, bývalého vynikajícího plochodrážníka.

Milan Špinka jako unikátní vítěz Zlaté přilby. Co mu skoro 50 let nemůže nikdo vzít?

23.December » ČRo Pardubice
Už jeho táta miloval plochou dráhu. Celá rodina s ním jezdila po závodech, což určilo taky budoucí směřování Milana Špinky. Legendární závod vyhrál v roce 1973.

Motocyklový svátek! V Praze se sešlo nejvíce šampionů v historii

16.March » Sport.cz
Téměř stovka titulů mistrů světa, Evropy, vítězství na Šestidenních, a to v terénu, na silnici, i ploché dráze, se sešlo v sobotu odpoledne v prostorách Auto Jarov. Jeho šéf, pětinásobný vítěz motocyklové Šestidenní u příležitosti 120. výročí výro...

Pro podpis legendy na nádraží. Autogram vítěze Zlaté přilby může zdobit knihu

14.February » Sport.cz
Sedmdesátkrát Zlaté přilba se jmenuje nová kniha Petra Dufka a Romana Apeltauera, která na 324 stranách detailně přibližuje celou historii slavného pardubického plochodrážního závodu. Pří této příležitosti se v pátek 15. února uskuteční dvě autogr...

Tato informační stránka o Milan Špinka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Špinka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes