Zdeněk Hanzlík

Vztahuje se k

Hrozné trauma! Exmanželka mu zakázala vídat děti! Čech Zdeněk se kvůli tomu upálil před budovou parlamentu

26.září » eXtra.cz
Zdeněk Hanzlík (60) spáchal sebevraždu před budovou parlamentu ve Wellingtonu! Zažíval psychické trauma, když mu podle tvrzení jeho přátel bývalá manželka zakazovala vídat děti.

Zdeněk (†60) se upálil před parlamentem. Manželka mu prý sebrala děti

26.září » Blesk.cz
Na Novém Zélandu se upálil šedesátiletý muž původem z bývalého Československa. Zdeněk Hanzlík (†60) spáchal sebevraždu minulý týden před budovou parlamentu v novozélandské metropoli Wellingtonu. Oznámila to novozélandská média s odvoláním na místn...

Muž (†60) z bývalého Československa se upálil před parlamentem. Manželka mu prý sebrala děti

26.září » Blesk.cz
Na Novém Zélandu se upálil šedesátiletý muž původem z bývalého Československa. Otec spáchal sebevraždu minulý týden před budovou parlamentu v novozélandské metropoli Wellingtonu. Oznámila to novozélandská média s odvoláním na místní policii. Polic...

Basketbalisty Rychnova nad Kněžnou čeká dvojzápas s Havlíčkovým Brodem

16.března » Novinky.cz
Rychnovští basketbalisté se v sobotu 18. března od 17 hodin ve sportovní hale Romana Šebrleho utkají s TJ Jiskra Havlíčkům Brod. Odvetný zápas se hraje od 19 hodin v neděli 19. března v Havlíčkově Brodě.

JUDr. Miroslav Antl

A bývalý baskeťák Miroslav Antl byl samozřejmě u toho. Společně se svým asistentem Miroslavem Hofmannem sledovali play-off Východočeské basketbalové ligy ve Vysoké nad Labem.

Tato informační stránka o Zdeněk Hanzlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Hanzlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes