15
new stories - click to show

Pavel Froněk

Related to

Fantom Červeného Hrádku dopaden! Zloděj řádil v rodinných domech i provozovnách

18.June » QAP.cz
Vykradené objekty a rodinné domy Červeném Hrádku, ale i v Újezdě a Starém Plzenci má na svědomí 34letý muž. Zkušený recidivista už je ve vězení, kde si odpykává trest za jiné majetkové delikty.

Prokopávka se mění na sportovně-relaxační areál. Hotovo bude v květnu 2021

17.June » QAP.cz
Nově zde přibyde například malá tělocvična nebo in-line dráha. Provozovatel TJ Lokomotiva Plzeň plánuje spolupráci s boxery. Podívejte se na FOTKY a VIZUALIZACE.

Přestavba sportovního areálu Prokopávka je v plném proudu

17.June » Plzeň.cz
V souladu s časovým harmonogramem pokračuje v minulém roce zahájená kompletní revitalizace sportovního areálu Prokopávka. Akce zahrne rozsáhlou rekonstrukci tří budov a nástavbu dvou podlaží. V areálu vzniknou moderní restaurace, recepce i pokoje ub…

Špičkový basketbal v Plzni. Chystá se Final Four Českého poháru

8.February » iDNES.cz
Je to už osm let, kdy se basketbalisté Lokomotivy Plzeň naposledy představili v Mattoni NBL, nejvyšší české soutěži. Příští týden se do haly na Slovanech špičkový basketbal alespoň na chvíli vrátí. Právě Plzeň je totiž hostitelem Final Four Českého …

Tato informační stránka o Pavel Froněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Froněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes