Helena Havlíková

Related to

Operní panorama Heleny Havlíkové (272)

25.May » Opera PLUS
Opera v časech koronavirových V; Koronaviru navzdory; Konečně „normální“ koncert; Fidelio jako přeformátované „Urfassung“; České přírůstky do diskotéky – ostravská Věc Makropulos The post Operní panorama Heleny Havlíkové (272) appeared first on Op...

Operní panorama Heleny Havlíkové (271)

10.May » Opera PLUS
Opera v časech koronavirových IV. - Upír z Bruselu – nemrtvý Mozartův Silla. - České přírůstky do knihovny – Skutečný zpěv podle Margreet Honig. - České přírůstky do diskotéky – Pastorkyňa v interpretaci Janáčkova žáka Břetislava Bakaly. The post ...

Operní panorama Heleny Havlíkové (270)

24.April » Opera PLUS
Opera v časech koronavirových III: Vídeňská ilustrace Bystroušky. - České přírůstky do diskotéky – dobrodružství Cappelly Mariana. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (270) appeared first on OperaPlus .

Operní panorama Heleny Havlíkové (269)

17.April » Opera PLUS
Opera v časech koronavirových II. Dvakrát Don Giovanni: Minimalistická nuda z Říma. - Pološílená ubohá troska z Helsinek. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (269) appeared first on OperaPlus .

Operní panorama Heleny Havlíkové (268)

6.April » Opera PLUS
Opera v časech koronavirových: Jak nevěstu prodávali na Garsingtonském festivalu. Operně-taneční Rusalka z Antverp. - Inspirace na dny příští. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (268) appeared first on OperaPlus .

Operní panorama Heleny Havlíkové (267)

29.March » Opera PLUS
Vzpomínka na operní časy předkoronavirové: Ozvěna bourání Stalinova pomníku doznívala v Brně. - Ostravské vysvědčení ze Školy žárlivých jen na postup. - Vtipná a svěží Figarova svatba v Opavě. - Liberecký Don Giovanni se „propadl“ ke Komturově cig...

Operní panorama Heleny Havlíkové (266)

17.March » Opera PLUS
Festival OPERA 2020: Banskobystrická La Gioconda na hranici možnost. - Košický Falstaff příliš usazený v křesle. - Turandot na předváděcím molu (festivalu). - Love Songs – méně je někdy skutečně jen méně. - Vítězní „Davidové“ – bilance festivalu O...

RECENZE: Operní plakát o monumentu. Téma mohlo být uchopeno komplexněji

6.March » Lidovky.cz
Národní divadlo Brno objednalo a nyní ve čtyřech představeních uvedlo operu skladatele a dirigenta Marka Ivanoviće na libreto režiséra Davida Radoka Monument. Oba autoři své dílo v Janáčkově divadle také nastudovali. Další články k tématu: RECENZE...

Festival OPERA 2020 rozdal Libušky

V pondělí 2. března skončil 14. ročník Festivalu hudebního divadlas OPERA 2020 a udělil čestné ceny "Libušky", o nichž rozhoduje porota kritiků a diváci festivalu.

Operní panorama Heleny Havlíkové (265)

1.March » Opera PLUS
Hausopera za výlohou knihkupectví. - Vzorně vzorový Porgy z MET. - Další návraty do Státní opery – Aida a Bohéma. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (265) appeared first on OperaPlus .

Operní panorama Heleny Havlíkové (264)

18.February » Opera PLUS
Doku-opera o Boženě Němcové. - Dvakrát Jihočeské divadlo s Verdiho „hity“: Nabucco s šaškem. Traviata ve vaně. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (264) appeared first on OperaPlus .

Operní panorama Heleny Havlíkové (263)

10.February » Opera PLUS
V Plzni Carmen „učesali“. - Návraty Butterfly a Traviaty do Státní opery. - Co s Mozartovými narozeninami? The post Operní panorama Heleny Havlíkové (263) appeared first on OperaPlus .

Tato informační stránka o Helena Havlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Havlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes