15
new stories - click to show

Roman Heindl

Related to

Změna u českých juniorek. Tým přebírá Dušan Andrašovský

23.October » Hokej.cz
Dva a půl měsíce před mistrovstvím světa ve Švédsku došlo u české ženské reprezentace do 18 let ke změně na postu hlavního kouče: Od příštího kempu v Benešově už povede tým Dušan Andrašovský.

Holky se mentálně posunuly, těší Heindla. Apeluje na pot a odříkání

7.September » Hokej.cz
První zápasovou akci po roce a půl mají za sebou české hokejistky do osmnácti let. Na maďarské půdě porazily svěřenkyně Romana Heindla jak domácí tým, tak Slovensko. Co je ale čeká do mistrovství světa, které se hraje už za čtyři měsíce? V tom zatím…

OBRAZEM: Juniorky potrénovaly a o víkendu startují v Maďarsku

27.August » Hokej.cz
České juniorky o tomto víkendu vstupují do nového ročníku. V pátek si na turnaji tří zemí v Györu zahrají proti Slovensku, v sobotu pak proti Maďarsku, a oba zápasy můžete sledovat v přímých přenosech.

Zpátky u známé party. Heindl poprvé uvidí juniorky v Benešově

29.July » Hokej.cz
Jako další z českých reprezentací má před sebou premiérový sraz v nové sezoně i výběr hokejistek do osmnácti let. Ten má nového kouče, i když pro samotné hráčky novým vůbec nebude.

Zpátky u známé party. Heindl poprvé uvidí juniorky v Benešově

25.July » Hokej.cz
Jako další z českých reprezentací má před sebou premiérový sraz v nové sezoně i výběr hokejistek do osmnácti let. Ten má nového kouče, i když pro samotné hráčky novým vůbec nebude.

Heindl po reparátu: Hráčky nám zamotaly hlavu, starší by se měly zamyslet

16.February » Hokej.cz
Dojmy z mládežnické olympiády měl všelijaké, jen ne dobré. Trenér Roman Heindl ale na následujícím turnaji v Benešově dovedl ženskou reprezentaci do 16 let k prvenství a nové hráčky mu hodně promluvily do úvah k nominaci na dubnový Evropský pohár. „…

Heindl o bleskovém konci: Facka, která musí hráčkám otevřít oči

19.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Nepovedlo se. Česká dívčí šestnáctka nenavázala na stříbro z poslední mládežnické olympiády, v Lausanne vypadla hned v základní skupině. Pro hlavního kouče Romana Heindla je to k zamyšlení nejen do dalšího průběhu se…

Příliš rychlá stopka. Češky po prohře s Japonskem na olympiádě končí

18.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) České hokejistky do 16 let se s hlavním turnajem Olympijských her mládeže loučí nečekaně brzo. Po Švýcarsku podlehly i Japonsku a semifinále proběhne bez jejich účasti.

Heindl před olympijským startem: Do turnaje jdeme s velkou pokorou

17.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Leccos už Roman Heindl zažil, ale tohle ještě ne. Dnes se coby hlavní trenér dívčí reprezentační šestnáctky pustí poprvé v životě do olympijského turnaje. Rozhodovat podle něj bude kondice a vzhledem ke zkrácené hrac…

Češky už jsou v Lausanne, OH mládeže startují proti domácím

17.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Po čtyřech letech je zpátky šance na olympijský úspěch pro český ženský hokej: Reprezentantky do 16 let se ve čtvrtek přesunuly do švýcarského Lausanne, kde v pátek večer odstartují hlavní turnaj Olympijských her mlá…

To byla kanonáda! Nejmladší Češky nasázely Polkám 15 gólů

14.December » Hokej.cz
Neuvěřitelný výsledek si připsaly české hokejistky do 16 let v posledním utkání na Turnaji olympijských nadějí Visegrádské čtyřky. O dva roky starší tým Polska rozdrtily 15:1! Z maďarského Miškovce si tak vezou domů druhé místo.

Sen o šestém zlatu se rozplynul, nejmladší hokejistky padly s Maďarskem

14.December » Hokej.cz
České hokejistky do 16 let poprvé nezískají zlato z Turnaje olympijských nadějí Visegrádské čtyřky. V maďarském Miškovci totiž padly s domácí osmnáctkou 4:6, když čtyři góly inkasovaly v oslabeních.
Jakub Kovář - Český hokejový brankář
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Roman Heindl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Heindl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes