15
new stories - click to show

Lucie Hlaváčková

Related to

V pardubickém Natura Parku se návštěvníci setkají s netopýry

6.September » Novinky.cz
Evropští netopýři patří mezi nejvíce ohrožené skupiny živočichů. Každý z nás však může alespoň částečně napomoci jejich ochraně, pokud budeme vědět, jak na to. K poznání netopýrů a jejich způsobu života slouží Mezinárodní noci pro netopýry. A jedn...

Kam vyrazit o prázdninách? Ekocentrum PALETA zve do Natura Parku

10.July » Novinky.cz
Prázdniny jsou v plném proudu a vy možná přemýšlíte nad tím, kam vyrazit s dětmi. Máme pro vás jeden tip - navštivte Natura Park, environmentální návštěvnické informační a vzdělávací centrum v Pardubicích u Chrudimky!

Svatojánská noc na Paletě – v Pardubicích se chystá akce pro celou rodinu

20.June » Novinky.cz
Svatojánská noc, předvečer svátku svatého Jana Křtitele, bude sice až v neděli, v Ekocentru PALETA ji ale oslaví o den dříve. Akce vhodná pro celou rodinu se koná v sobotu 22. června od 16 hodin v areálu Natura Parku.

V centru Pardubic vzniká ukázková ekologická stavba. Projekt slibuje vzdělání i nevšední zážitek

19.June » Novinky.cz
Ekocentrum PALETA v Pardubicích rekonstruuje zahradní domeček sloužící jako učebna ekovýchovných programů. V rámci rekonstrukce proběhnou přednášky a workshopy pro veřejnost s představením různých přírodně - stavebních technologií.

První Pardubické vínokoštování

22.May » Novinky.cz
První ročník Pardubického vínokoštování se uskuteční symbolicky 1. června v krásném prostředí Natura Parku na nábřeží Chrudimky. Akce má v podtitulu slogan Festival malých vinařů, protože se zaměří převážně na rodinná vinařství.

Lidé darovali peníze na opravu ekocentra

14.February » Pardubický deník
Pardubice – Dřevostavbě na pozemku pardubického Ekocentra Paleta, v níž se pořádají ekologické výukové programy pro děti, se bortí střecha. Na její opravu se lidé složili na internetu.
Jan Kaplický - Český architekt

Tato informační stránka o Lucie Hlaváčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Hlaváčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes