Věra Hlaváčková

Vztahuje se k

Mezinárodní den památek v Českých Budějovicích

I v tomto roce se České Budějovice se svým programem zapojí do Mezinárodního dne památek, který je naplánován na sobotu 21. 4. 2018. Letošní rok je významný zejména díky 100. výročí založení československé republiky, a proto si i MDP připomene nej...

OBRAZEM: Pane, vy jste vdova! Ivu Janžurovou střídá Věra Hlaváčková

České Budějovice - Notoricky známý příběh z televizních obrazovek, komedii Pane, vy jste vdova, můžete vidět naživo v Českých Budějovicích.

Jihočeské divadlo chystá adaptaci komedie Pane, vy jste vdova!

21.února » Týden.cz
Jihočeské divadlo chystá adaptaci filmové komedie Pane, vy jste vdova!. Premiéru inscenace, kterou režíruje Jan Holec, uvede 23. února. Hlavní roli Evelyny Kelettiové ztvární Věra Hlaváčková, majora Steinera jako host Tomáš Měcháček.

Petr Zelenka se vrací s Živým obrazem. Je o krizi rodiny i uprchlících

19.prosince » iDNES.cz
Se čtvrtou hrou se na jihu Čech představuje filmový režisér, scenárista a dramatik Petr Zelenka. V Jihočeském divadle uvedl hru německého dramatika Maria von Mayenburga Živý obraz. Díky svolení autora se rozhodl provést několik změn. Přidal napřík...

Petr Zelenka se vrací s Živým obrazem. Je o krizi rodiny i uprchlících

19.prosince » iRegiony Impuls
Se čtvrtou hrou se na jihu Čech představuje filmový režisér, scenárista a dramatik Petr Zelenka. V Jihočeském divadle uvedl hru německého dramatika Maria von Mayenburga Živý obraz. Díky svolení autora se rozhodl provést několik změn. Přidal napřík...

Petr Zelenka uvedl Živý obraz. Zachytil rodinnou krizi i strach z uprchlíků

18.prosince » ČT24
Jihočeské divadlo v Českých Budějovicích uvedlo novou inscenaci Živý obraz. Tragikomedii německého autora Maria von Mayenburga režíroval Petr Zelenka. Na jevišti rozehrál spletité drama rodinné krize. V hlavních rolí vystupují Věra Hlaváčková a Pa...

Na jevišti bude třeba uklidit

České Budějovice – V pátek měla v Jihočeském divadle (JD) v Českých Budějovicích premiéru tragikomedie Živý obraz podle německého dramatika Maria von Mayenburga.

Do manželské krize zasáhne uklízečka. Petr Zelenka připravil pro Jihočeské divadlo další hru

17.prosince » ČRo
Před dvěma lety měla na jihu Čech premiéru jeho adaptace Psa Baskervillského, teď se do Jihočeského divadla vrací. Držitel Ceny Alfréda Radoka i Českého lva, režisér a scénárista Petr Zelenka tu uvádí hru s názvem Živý obraz.

Petr Zelenka režíruje v Jihočeském divadle černou grotesku Živý obraz

14.prosince » Budějcká Drbna
Petr Zelenka režíruje v Českých Budějovicích černou grotesku Živý obraz, jejíž premiéru uvede Jihočeské divadlo v pátek 15. prosince. V inscenaci německého dramatika Maria von Mayenburga ztvární hlavní role Věra Hlaváčková a Pavel Oubram.

Petr Zelenka režíruje konverzační černou grotesku o krizi rodiny

13.prosince » Týden.cz
Petr Zelenka režíruje v Českých Budějovicích černou grotesku Živý obraz, jejíž premiéru uvede Jihočeské divadlo 15. prosince.

Petr Zelenka režíruje v Jihočeském divadle černou grotesku

13.prosince » Novinky.cz
Petr Zelenka režíruje v Českých Budějovicích černou grotesku Živý obraz, jejíž premiéru uvede Jihočeské divadlo 15. prosince. V inscenaci německého dramatika Maria von Mayenburga ztvární hlavní role Věra Hlaváčková a Pavel Oubram.

Úča musí pryč! - pohled do hlubin rodičovské duše

17.listopadu » Scena.cz
Jihočeské divadlo v Českých Budějovicích uvádí od prosince loňského roku hořkou komedii německého dramatika Lutze Hübnera Úča musí pryč! (Frau Müller muss

Tato informační stránka o Věra Hlaváčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Věra Hlaváčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes