15
new stories - click to show

Beata Hlavenková

Related to

Lenka Dusilová: nový singl a turné

3.November » 2Market
Lenka Dusilová se novým singlem Maria vrací k písničkovější formě a s hvězdným bandem míří na klubové turné Klubové turné CZ/SK TOUR 2023, nový singl Maria, festival MUNDIAL Montréal 2023… Lenku Dusilovou, devítinásobnou držitelku výročních hudebníc…

Michal Prokop | Čas je šťastnej lhář

31.October » Rock&Pop
Michal Prokop Čas je šťastnej lhář SUPRAPHON 78:01 SOUL, BLUES, ROCK Recenzuje: ZDENĚK HEJDUK Hodnocení: 100 % K životnímu jubileu tvořenému dvěma sedmičkami vydal Michalu Prokopovi Supraphon hudební kompilaci jeho života. Jak to bylo těžké vybírání…

Zahrádkáři smažili bramboráky, příprava byla důkladná

18.October » TV Polar
Je tomu měsíc, co stonavští zahrádkáři uspořádali ve své klubovně na Stavech výstavu ovoce a zeleniny, která se setkala s velkým zájmem široké veřejnosti. Plno bylo ale u zahrádkářů i o uplynulém víkendu. Smažily se tady bramboráky.

Cestoval Petr Nazarov vyprávěl o životě v Jižní Africe

18.October » TV Polar
Ve stonavské knihovně se uskutečnila zajímavá cestopisná přednáška. Hovořilo se o Jižní Africe. Vyprávět o svých cestách přišel Petr Nazarov.

Stonava doma body nezískala, Petřvald n.M. nyní vede tabulku

18.October » TV Polar
Muži SK Stonava mají za sebou další domácí utkání podzimní části sezóny. Soupeřem jim byl Petřvald na Moravě.

Psychologové a odborníci řešili v Ostravě domácí násilí v opatrovnických sporech

18.October » TV Polar
Jak pracovat s rodinami, kde se objeví domácí násilí? Na tuto problematiku se snažila odpovědět velká konference psychologů a odborníků, kteří se sešli v Ostravě. Analyzovali skutečný životní příběh týrané ženy a předávali si zkušenosti.

Opilý mladík ukradl autobus z areálu Dopravního podniku Ostrava

18.October » TV Polar
20letý mladík se dostal do areálu ostravských autobusových garáží na Hranečníku. Ukradl tam autobus a ujel. Když ho zadrželi, nadýchal policistům přes 1,5 promile.

Opavská Slezanka ožila dobročinným bazarem. Dělal radost i pomáhal

18.October » TV Polar
V Opavě opět po roce proběhl dobročinný Fashion cafe music bazar. Předcházela mu sbírka čistého dámského, pánského a dětského oblečení, módních doplňků, hraček, knih a dalších věcí, které už lidé nepotřebovali, ale ostatním by udělaly radost.

Školáky Čeladné a Zubrohlavy spojilo na týden ekologické téma

18.October » TV Polar
Partnerské vztahy udržují obce Čeladná a slovenská Zubrohlava již léta, a to také prostřednictvím spolupráce základních škol. Ta zubrohlavská teď vyslala na týden své děti do Čeladné, protože si zdejší školu opět přizvala do svého projektu Erasmus+,…

Silničáři opravují zvlněnou dálnici D1 v Ostravě, omezení potrvá do konce října

18.October » TV Polar
Na dálnici D1 v Ostravě se opravuje další úsek, který byl od samého začátku provozu zvlněný. Zhruba 2 kilometry dlouhý úsek má být opravený do konce října.

Primátor Havířova ustanovil školské zastupitelstvo, žáci a studenti se stanou poradním orgánem

18.October » TV Polar
Poradní orgán v podobě školského zastupitelstva města. To je nový projekt primátora Havířova, který chce přizvat ke svému strategickému rozhodování právě mladé lidi. Ti to vítají.

Táborníci na Bruntálsku si v přírodě uspořádali turnaj v netradičním sportu ringo

18.October » TV Polar
Současný ráz počasí přímo vybízí k výletům nebo nejrůznějším sportovním aktivitám v přírodě. Toho využili i táborníci z bruntálského oddílu Tulák a uspořádali turnaj v ringu přímo na přírodním tábořišti. Na ten pozvali spřátelené tábornické oddíly.

Tato informační stránka o Beata Hlavenková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Beata Hlavenková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes