15
new stories - click to show

Miloš Hlávka

Related to

Šternberk: Střecha domu dětí a mládeže se letos na podzim zazelená

12.January » ParlamentniListy.cz
Město Šternberk podalo žádost o dotaci z Operačního programu Životní prostředí (číslo výzvy 05_20_144) na přestavbu stávající střechy domu dětí a mládeže na tzv. střechu vegetační.

Šternberk: Stezka pro chodce a cyklisty na Olomoucké je hotová

15.December » ParlamentniListy.cz
Město Šternberk uvedlo do provozu novou smíšenou stezku pro chodce a cyklisty na Olomoucké ulici. Jedná se o úsek od psychiatrické léčebny po obchodní centrum Kaufland.

Šternberk: Do věže chrámu byl uložen vzkaz pro budoucí generace

14.December » ParlamentniListy.cz
Do nově opravené věže chrámu Zvěstování Panny Marie ve Šternberku byl ve středu 2. prosince 2020 vložen vzkaz budoucím generacím našeho města.

Šternberk: Na ulici Bezručova vzniká celkem 26 bytových jednotek

6.December » ParlamentniListy.cz
Ve Šternberku byla letos zahájena rekonstrukce budov bývalého Vincentina na ulici Bezručova. Jedná se o bytové domy Bezručova 20 a 22, které získalo město do svého vlastnictví v roce 2018.

Šternberk: Město rozšiřuje kamerový systém o pět kamerových bodů

5.December » ParlamentniListy.cz
Městský kamerový systém funguje ve Šternberku již dvacet let a ke své činnosti jej využívá nejen městská policie, ale i Policie České republiky.

Šternberk: Vánoční akce budou, ale letos trochu jinak

23.November » ParlamentniListy.cz
letošní rok je téměř za námi a všichni se těšíme na vánoční svátky a vše, co je s nimi spojené. Ať je to nákup dárků pro naše nejbližší, vánoční výzdoba či setkávání se s přáteli u dobrého punče třeba na šternberském Hlavním náměstí.

Šternberk: Rukopis o dějinách města obsahuje 864 tištěných stran

28.October » ParlamentniListy.cz
Město Šternberk bude mít detailně zpracované své dějiny. Rozsáhlému výzkumu se už téměř dva roky věnuje jedenadvacetičlenný odborný tým vedený Davidem Papajíkem z filozofické fakulty.

Šternberk: Město připravuje nový domov pro seniory

Město Šternberk reaguje na současný trend stárnutí populace přípravou nového domova pro seniory. Ten by mohl vzniknout v rozlehlé zahradě v majetku města, která se nachází v těsné blízkosti centra a městského parku Tyršovy sady.

Šternberk: Úvod Novinky ve Šternberku Ecce Homo Historic doplní bohatý program na náměstí

Vážení milovníci automobilové historie, zveme vás na další ročník tradičního setkání majitelů historických vozidel a motocyklů Ecce Homo Historic do Šternberka na proslulou trať Ecce Homo, na které se první zářijový víkend (5. a 6. září 2020) usku...

Šternberk: Nových 63 parkovacích míst vzniklo nedávno na Příkopech

Starosta Stanislav Orság, první místostarosta Jiří Kraus a zaměstnanci odboru investic a veřejných zakázek městského úřadu ve středu 13. července 2020 osobně zkontrolovali dokončenou stavbu v lokalitě na Příkopech, kde vznikly nové komunikace a ce...

Šternberk: Na Nádražní dokončena první etapa stavby za 13 milionů

Na sídlišti Nádražní byla dokončena první etapa stavby v rámci projektu „Regenerace panelového sídliště Nádražní – I. etapa“.

Šternberk: Výstavba atletického stadionu byla zahájena

Předáním staveniště byla v pondělí 13. července 2020 oficiálně zahájena první etapa výstavby atletického stadionu ve Šternberku. Stavba atletického stadionu byla zastupiteli schválena na květnovém zasedání zastupitelstva města.
Jan Veleba - Český zemědělský odborník a politik

Tato informační stránka o Miloš Hlávka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Hlávka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes