Klára Hlubocká

Related to

Roudnický oddíl Krav Maga chystá benefiční akci na podporu Klokánku

2.December » Litoměřický deník
Pomoci dětem z litoměřického Klokánku se rozhodli bojovníci z oddílu Krav Maga Roudnice nad Labem. Uspořádají benefiční seminář, na který zvou i širokou veřejnost.

Štěně border kolie se v Blatnici otrávilo karbofuranem. Oblast patří k nejproblematičtějším v republice

30.November » EnviWeb.cz
Ani ne čtyřměsíční fenka border kolie zahynula 1. listopadu poté, co na vycházce u oblíbeného poutního místa Svatý Antonínek sežrala vejce pohozené na cestě. Analýza potvrdila otravu prudkým jedem karbofuran, jehož držení je v celé EU zakázané od ...

Psi Kláry Hlubocké hledají pohřešované lidi i otrávené ptáky

30.November » Litoměřický deník
/ROZHOVOR/ Lidé, kteří vědomě otráví zvíře, jsou psychicky narušení a bezcitní jedinci, říká v rozhovoru Klára Hlubocká. O výcviku psů i aktivitách v orniologické společnosti mluvila v rozhovoru v Týdeníku Litoměřicko ve středu 27. listopadu.

Štěně border kolie sežralo u cesty vejce. Po dvou hodinách pošlo

29.November » Novinky.cz
Poté, co sežrala pohozené vejce na cestě, pošla na Hodonínsku čtyřměsíční fenka border kolie. Zvíře zabil jedovatý karbofuran. Majitel psa o události informoval na Facebooku, kde příběh sdílely tisíce lidí. V pátek na případ upozornila Česká spole...

Fenka sežrala vejce otrávené zakázaným jedem, za dvě hodiny byla mrtvá

29.November » iDNES.cz
Čtyřměsíční fenka při venčení kolem Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku sežrala na cestě pohozené vejce. To však bylo otrávené prudkým jedem, za pár hodin byla border kolie mrtvá. Další články k tématu: Na Brněnsku našli desítky mrtvých z...

Fenka sežrala vejce otrávené zakázaným jedem, za dvě hodiny byla mrtvá

29.November » iRegiony Impuls
Čtyřměsíční fenka při venčení kolem Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku sežrala na cestě pohozené vejce. To však bylo otrávené prudkým jedem, za pár hodin byla border kolie mrtvá.

Policie vyšetřuje smrt fenky. Zabíjel karbofuran

29.November » Blanenský deník
Jižní Morava /FOTOGALERIE/ - Nevolnost, zvracení, úzkost, záškuby a třes. To jsou první příznaky otravy velmi toxickým a zakázaným jedem karbofuranem. Právě ten stál za smrtí čtyřměsíční fenky border kolie Bambi.

Štěně Bambi zabil pohozený jed! Co dělat při otravě pejska

29.November » Ahaonline.cz
Krásná a hravá fenka border kolie, která měla celý život před sebou, zbytečně zemřela. Stalo se to poté, co na vycházce u Blatnice sežrala vejce pohozené na cestě. To bylo plné jedu.

Bambi umírala v ukrutných křečích: Štěně snědlo vejce napěchované zakázaným pesticidem

28.November » Blesk.cz
Sotva čtyřměsíční fenka border kolie Bambi uhynula poté, co na vycházce u oblíbeného poutního místa Svatý Antonínek u Blatnice sežrala vejce pohozené na cestě. Bylo totiž napěchované jedem! Analýza potvrdila otravu karbofuran, ten je v celé EU zak...

Cvičení psi českých ornitologů pomáhají hledat otrávené živočichy po celé Evropě

4.October » ČRo Olomouc
Případů úhynů dravých ptáků v Česku přibývá. Na svědomí je nemají jen pytláci či nárazy zvířat do elektrického vedení. Stále častěji za smrt ohrožených druhů ptáků můžou nebezpečné chemikálie, zejména karbofuran nebo stutox. Své o tom ví Klára Hlu...

Jedem otrávili kriticky ohrožené ptáky. Dva mrtvé luňáky našli nedaleko Hrušovan

2.September » Blanenský deník
Jižní Morava - Případy úhynu dravých ptáků vyšetřují policisté na jižní Moravě. Dva ohrožené luňáky červené někdo otrávil jedem karbofuran.

Jedem otrávili kriticky ohrožené ptáky. Dva mrtvé luňáky našli nedaleko Hrušovan

2.September » Brněnský deník
Jižní Morava - Případy úhynu dravých ptáků vyšetřují policisté na jižní Moravě. Dva ohrožené luňáky červené někdo otrávil jedem karbofuram.
Jana Kroutilová - Tisková mluvčí

Tato informační stránka o Klára Hlubocká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Hlubocká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes