Vojtěch Hnila

Vztahuje se k

Uzavírka křižovatky Vranovské a Jugoslávské skončila

27.května » Brněnský deník
Brno - Jedna část dopravního pekla v Brně v neděli skončila. Po téměř dvouměsíční uzavírce totiž opět otevřela křižovatka Vranovské a Jugoslávské ulice. Oddechnou si i lidé využívající tramvajovou linku 3. Ta se vrací na svoji původní trasu.

Dárek ke Dni učitelů: ocenění získalo šest brněnských učitelek

28.března » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Jako své životní poslání si vybrali učit děti a vychovávat je. Ve středu si na brněnském magistrátu přebralo ocenění za svou práci šest učitelek ze základních i mateřských škol.

Brněnskou tržnici rozvlnili swingoví tanečníci

28.března » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE/ - Dívky točící se na parketu v rytmu swingu, ale i nezkušení nováčci, kteří o tanci neví zhola nic, se v úterý večer sešli ve třetím patře Tržnice Brno a společně si zatančili.

Kuchyně je výkladní skříní restaurace, její šéf musí být skutečný mistr

8.června » Podnikatel.cz
Šéfkuchař a jeho tým sice stojí v pozadí, ale jsou základním kamenem restaurace. Pokud natrefíte na lidi se zapálením, máte vyhráno. Jedním z nejtěžších úkolů při rozjezdu nové restaurace je najít vhodné zaměstnance. Je potřeba vytvořit dobře fung...

Tato informační stránka o Vojtěch Hnila zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Hnila" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes