15
new stories - click to show

Tomáš Holeček

Related to

Placené zóny parkování. Na celé devítce od 1. dubna

25.November » Náš REGION
Zóny placeného stání (ZPS) na území Proseka, Střížkova, Krocínky, v Poděbradské ulici a v Nových Vysočanech v Praze 9 začnou platit až od 1. dubna 2021, uvedla radnice.

Do zavedení zón na Proseku a Střížkově vznikne nové parkoviště, příští rok začne stavba parkovacího domu

9.November » Pražský patriot
Za necelé dva měsíce, v pondělí 4. ledna 2021, budou zprovozněny zóny placeného stání v dalších částech Prahy 9. K Libni a Vysočanům přibydou Prosek, Střížkov, Krocínka, Poděbradská a Novovysočanská. Proč městská část o rozšíření stála a jak to vy...

Zpoplatněné parkování bude od ledna na celém území Prahy 9

26.September » Zdopravy.cz
Od 4. ledna příštího roku budou zóny placeného stání platit na celém území Prahy 9. Nově tak budou na Proseku, Střížkově, Krocínce, v Poděbradské ulici a v Nových Vysočanech. Na svém zasedání to schválilo zastupitelstvo městské části. V městské čá...

Od 4. ledna budou zavedeny zóny placeného stání v celé Praze 9

24.September » Seznam Zprávy
Od 4. ledna příštího roku budou zóny placeného stání platit na celém území Prahy 9. Nově tak budou na Proseku, Střížkově, Krocínce, v Poděbradské ulici a v Nových Vysočanech.

Praha rozšiřuje modré zóny. Od příštího roku se parkování v dalších částech zkomplikuje

24.September » MoneyMAG.cz
Od 4. ledna příštího roku budou zóny placeného stání platit na celém území Prahy 9. Nově tak budou na Proseku, Střížkově, Krocínce, v Poděbradské ulici a v Nových Vysočanech. Na svém zasedání to schválilo zastupitelstvo městské části.

Regionální hit jménem bezobalové nakupování. Lidé chtějí kvalitní potraviny

Nejen ochrana životní prostředí, ale i více chuti a vitamínů v jídle. Zájem o bezobalové obchody roste hlavně mezi mladšími. Cena potravin na váhu přitom nemusí být nutně vyšší než v supermarketu.

Ostravský hit jménem bezobalové nakupování. Lidé chtějí kvalitní potraviny

Nejen ochrana životní prostředí, ale i více chuti a vitamínů v jídle. Zájem o bezobalové obchody roste hlavně mezi mladšími. Cena potravin na váhu přitom nemusí být nutně vyšší než v supermarketu.

Praha 9 v roce 2021 rozšíří zóny placeného stání

5.August » Zdopravy.cz
Zóny placeného stání budou od začátku roku 2021 v Praze 9 rozšířeny na Prosek, Střížkov, Krocínku, Poděbradskou ulici a do Nových Vysočan. Schválila to rada městské části, věc bude ještě projednávat zastupitelstvo městské části. „K rozšíření zón p...

Nádraží Vysočany půjde do moderního

11.July » Novinky.cz
Kompletní proměna čeká železniční stanici Vysočany v Praze 9, kde se od roku 1873 střetává nymburská a turnovská trať. Uskuteční se v rámci modernizace kolejí do Mstětic, která začala před pár týdny.

Tato informační stránka o Tomáš Holeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Holeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes