15
new stories - click to show

Martin Holík

Related to

Pohřeb Benedikta XVI. na Proglasu

4.January » Rádio Proglas
Ve čtvrtek 5. ledna se koná pohřeb emeritního papeže Benedikta XVI. Mši svaté bude na Svatopetrském náměstí od 10.30 předsedat papež František. My vám ji díky laskavém svolení TV Noe nabídneme přímým přenosem. Z tohoto důvodu dojde ke změnám v progr…

Světlo v tmách – radost z hudby

4.December » Rádio Proglas
"Co přináší mladým zpěv?" "Především radost." V Radioreportu hovoří Martin Holík se zakladatelem Scholy brněnské mládeže Štěpánem Policerem.

Vědci se v Brně zamýšleli, jak podpořit děti odsouzených osob

2.December » Rádio Proglas
V České republice má v současnosti 40 tisíc dětí rodiče ve výkonu trestu odnětí svobody. Konference Rodičovství za mřížemi - podpora dětí uvězněných rodičů se věnovala problematice, jak odchod rodiče do vězení ovlivní život a prospívání dítěte.

Rok se strýčkem Emu

8.November » Rádio Proglas
Znáte z vysílání Tv Noe! O novém albu Rok se strýčkem Emu, o písních s dětmi a pro děti, o umění, které kultivuje tvůrce i diváky a posluchače, hovoří Martin Holík s tvůrčím tandemem Emanuel Míšek & Josef Fojta.

Byl jsem ve vězení a navštívili jste mne

8.November » Rádio Proglas
Kdo potřebuje naši pomoc? Děti osob omezených na svobodě, jejich partnerky nebo partneři. Kdo dál? Samotní uvěznění těsně po propuštění. Co je cílem omezení na svobodě? Je výraz "skončil ve vězení" češtinářsky i obsahově správný? O činnosti dobrovol…

I dnes nepřestává inspirovat

8.November » Katolický týdeník
V pátek 11. listopadu uplyne sto let od narození politického vězně a jednoho z nejznámějších představitelů moravské podzemní církve biskupa Stanislava Krátkého.

Misie – smysl existence církve aneb misionářem v Mexiku

24.October » Rádio Proglas
P. Jiří Brabec je členem řeholního společenství Legionáři Kristovi. Již mnoho let žije na misiích v jižním cípu Mexika. Rozhovor s ním v rámci cyklu Na stole je téma moderuje Martin Holík. Poslouchejte v pondělí 24. října 2022 od 9.00.

Třicet let rodiny Kolpingova díla v Česku

19.October » Rádio Proglas
Celosvětová síť rodiny Kolpingova díla má již od sametové revoluce činnou rodinu i v Česku. Čím je jedinečná, co se za třicet let podařilo a dále daří? S Martinem Holíkem budou v cyklu Na stole je téma hovořit Libor Havlík, Jiří Cočev a Michal Kubík.

Co svazuje při fyzické nouzi? Strach.

7.October » Rádio Proglas
Co všechno člověk vydrží? Psychická a fyzická odolnost člověka včera a dnes. Máte kápézetku? Kolik výbavy člověk potřebuje na tůru? Jak to je s Antarktidou a základnou Eco-Nelson? S polárníkem Jaroslavem Pavlíčkem o vytrvalosti, vůli a odolnosti člo…

Pomáháme, protože můžeme

30.September » Rádio Proglas
S Filipem Drábkem o jeho každotýdenním cestování do ukrajinského Chustu s malým náklaďáčkem naloženým potravinami a základní drogerií pro hygienu. Kdo všechno se pro věc nadchnul a kdo vytrval dodnes, kdy už je situace pro mnohé "příliš dlouhá". V s…

Proglas v Olešnici, Rovečném a Černovicích

20.September » Rádio Proglas
Na východu Vysočiny jste zváni v neděli 25. září 2022 ke společnému slavení bohoslužeb, které bude sloužit otec Martin Holík z Proglasu. Před závěrečným požehnáním se můžete těšit na pár slov o Proglasu, vždy i se špetkou humoru; vezmeme také kufr s…

S Tomášem Přibylem o sousedovi Země - Marsu

17.September » Rádio Proglas
S publicistou, nadšeným propagátorem kosmonautiky, kurátorem letectví a kosmonautiky Technického muzea v Brně Ing. Tomášem Přibylem o sousedovi "odvedle" - planetě Mars. Zapněte přijímač v úterý 20. září v devět! Hovor vede Martin Holík.

Tato informační stránka o Martin Holík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Holík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes