15
new stories - click to show

Martin Holík

Related to

Rádio Proglas bude vysílat celoplošně v DAB+ multiplexu RTI cz, pokrytí doplní operátor Teleko

2.May » ČRo
Křesťanská rozhlasová stanice odhalila své plány s posilováním DAB+ pokrytí a naopak omezování FM vysílání v následujících letech v aktuálním vydání Křesťanského týdeníku.

Rádio Proglas plánuje opustit celoplošné vysílání DVB-T2 i satelit Astra

23.February » ČRo
Rozhlasová stanice Rádio Proglas nebude po přechodu na DAB+ vysílání podporovat distribuci svého signálu prostřednictvím DVB-T2 a k dispozici nebude ani na satelitu.

Rádio Proglas: V DAB+ chceme být celoplošně, FM vysílání plánujeme utlumovat

28.November » ČRo
Vysílání komerčních DAB+ multiplexů s finálními kmitočtovými příděly se sice ještě nerozjelo, objevují se však už první plány vysílatelů.

Hovoří dnešní církev k lidu srozumitelným jazykem? Odpovídá katolický kněz Martin Holík

2.July » ČRo 2 - Praha
Kterých znalostí využije víc - ze studia teologie nebo z let strávených na elektrotechnické fakultě? Na čem stojí jeho víra? Jak si v Česku vedou křesťanská média?

Rádio Proglas: Jsme připraveni vypnout FM vysílače, čekáme na rozvoj DAB+

7.June » ČRo
Křesťanská rozhlasová stanice Rádio Proglas je připravena vypnout analogové FM vysílání a nahradit ho do budoucna technologií DAB+.

Pohřeb Benedikta XVI. na Proglasu

4.January » Rádio Proglas
Ve čtvrtek 5. ledna se koná pohřeb emeritního papeže Benedikta XVI. Mši svaté bude na Svatopetrském náměstí od 10.30 předsedat papež František. My vám ji díky laskavém svolení TV Noe nabídneme přímým přenosem. Z tohoto důvodu dojde ke změnám v progr…

Světlo v tmách – radost z hudby

4.December » Rádio Proglas
"Co přináší mladým zpěv?" "Především radost." V Radioreportu hovoří Martin Holík se zakladatelem Scholy brněnské mládeže Štěpánem Policerem.

Vědci se v Brně zamýšleli, jak podpořit děti odsouzených osob

2.December » Rádio Proglas
V České republice má v současnosti 40 tisíc dětí rodiče ve výkonu trestu odnětí svobody. Konference Rodičovství za mřížemi - podpora dětí uvězněných rodičů se věnovala problematice, jak odchod rodiče do vězení ovlivní život a prospívání dítěte.

Rok se strýčkem Emu

8.November » Rádio Proglas
Znáte z vysílání Tv Noe! O novém albu Rok se strýčkem Emu, o písních s dětmi a pro děti, o umění, které kultivuje tvůrce i diváky a posluchače, hovoří Martin Holík s tvůrčím tandemem Emanuel Míšek & Josef Fojta.

Byl jsem ve vězení a navštívili jste mne

8.November » Rádio Proglas
Kdo potřebuje naši pomoc? Děti osob omezených na svobodě, jejich partnerky nebo partneři. Kdo dál? Samotní uvěznění těsně po propuštění. Co je cílem omezení na svobodě? Je výraz "skončil ve vězení" češtinářsky i obsahově správný? O činnosti dobrovol…

I dnes nepřestává inspirovat

8.November » Katolický týdeník
V pátek 11. listopadu uplyne sto let od narození politického vězně a jednoho z nejznámějších představitelů moravské podzemní církve biskupa Stanislava Krátkého.

Tato informační stránka o Martin Holík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Holík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes