15
new stories - click to show

Martin Holík

Related to

Kuba Horák hostem pořadu Jak se vám líbí

30.May » Rádio Proglas
Kuba Horák, držitel ceny Proglasu Za krásu slova a někdejší člen skupiny Zhasni, vydal sólové album Kluk z Husovky. Rozhovor s Kubou připravuje Jannis Moras, uslyšíte jej 21. června 2021.

Draci omlazují. Zachránit šumperské hokejisty má navrátilec Janeček

26.May » iDNES.cz
Od návratu trenéra Martina Janečka přivítal prvoligový Šumperk třináct hokejistů. Ne všichni ale mají jisté smlouvy. I přes zvučné posily, kterými jsou například slovenský centr Dávid Kohút a slovinský forvard Rok Macuh, zůstává hlavní kouč nohama...

Querida Amazonia od 17.5.

17.May » Rádio Proglas
Od pondělí 17. května až do pátku 21. května zveme ve vysílání Proglasu ke poslechu postsynodální apoštolské exhortace Querida Amazonia – Milovaná Amazonie, kterou papež František vydal po synodě v Amazonii 2. února 2020. Každý den budeme spolu s ...

Redaktoři křesťanských medií: Výzva „Pojď a podívej se“ je základem novinářského řemesla

14.May » Rádio Proglas
Výzvy blížícího se Světového dne sdělovacích prostředků jsme otevřeli v pořadu Dopoledne s Proglasem. U mikrofonu byli ředitel Radia Proglas Martin Holík, šéfredaktor Radia Proglas Pavel Mikšů a šéfredaktorka Katolického týdeníku Kateřina Koubová.

Poprvé v repre, a teď nová smlouva. Zubři si pojistili brankářský talent

10.April » Hokej.cz
Přerovské brankoviště po konci ročníku opustil Martin Holík, ale jiný mladý gólman v klubu zůstane: U Zubrů podepsal dvouletou smlouvu s následnou roční opcí devatenáctiletý Michal Postava.

Šumperská soupiska se plní. Draci tentokrát lovili v Přerově

30.March » Hokej.cz
Šumperk pokračuje v budování kádru pro nadcházející sezonu. Draci nyní oznámili příchod talentovaného brankáře Martina Holíka, který naposledy hájil dres Přerova.

PREVIEW: Přerov šlape jako tým. Poradí si ale s Porubou, která se rozjela?

18.March » Hokej.cz
Přerov je zřejmě nejlépe vedeným klubem v Chance lize. Je vzorem pro ostatní: ať co se týče výsledků áčka, tak ve výchově mládeže.

Postní dobou posluchače Proglasu provedou Postní kapky

17.February » Rádio Proglas
Postní dobou, která dnes o Popeleční středě začíná, vás na Proglasu budou letos provázet inspirativní myšlenky z projektu Postní kapky.

Popeleční středa na Proglasu

15.February » Rádio Proglas
Ve středu 17. února začíná postní doba. Připravili jsme pro vás proto zajímavý program – tematické Dopoledne s Proglasem, odpolední speciál Postní doba v pandemii, Křížovou cestu a Poselství papeže Františka k postní době 2021.

TOP 5 posil v Chance lize během uzávěrky přestupů

2.February » Hokej.cz
V posledních třech dnech přestupového období se v Chance lize událo hned několik zajímavých změn. Připomeneme si pět nejzásadnějších.

Zlín vyřešil trable v brankovišti, pomůžou mu gólmani z Přerova

2.February » Hokej.cz
Berani jen krátce před přestupovou uzávěrkou dopsali na soupisku dva brankáře z prvoligového Přerova, zlínský dres mohou obléknout mladíci Martin Holík a Michal Postava.

Hudební události 2020 – 2. díl

23.January » Rádio Proglas
Významná alba, ocenění i úmrtí. Pokračujeme v rekapitulaci hudebních událostí roku 2020, tentokrát za měsíce duben až červen.

Tato informační stránka o Martin Holík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Holík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes