15
new stories - click to show

Adolf Horsinka

Related to

Covid sílí, testy potvrdily 2 403 nakažených. V nemocnicích je téměř tisíc lidí

8:40 » iDNES.cz
Epidemie covidu v Česku druhý den v řadě zrychlila. Ve středu přibylo 2 403 potvrzených případů nákazy, zhruba o 200 více než před týdnem. Laboratoře přitom provedly méně testů, jejich pozitivita se ale znovu zvýšila. V nemocnicích je 983 lidí, z to…

Trend se otočil, do Moravskoslezského kraje přichází více uprchlíků

16.August » iRegiony Impuls
Něco takového moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák nečekal. Zatímco před třemi týdny informoval o průměrně zhruba čtyřiceti nově příchozích ukrajinských uprchlících denně, po pondělním jednání krajského krizového štábu vyplynula jiná data.

Ostrava má nejpočetnější aktivní zálohy v Česku, složily už druhou rotu

21.July » iRegiony Impuls
Už druhá rota vojáků aktivní zálohy vznikla na začátku července při Krajském vojenském velitelství v Ostravě. Moravskoslezská metropole se tak může pyšnit největší záložnickou jednotkou v české armádě.

Lidem v části Paskova vadí hluk náklaďáků s hlušinou na zasypání dolu

19.July » iDNES.cz
Hluk, prach a otřesy vzbudily v minulých týdnech několikrát po sobě obyvatele Paskova na Frýdecko-Místecku, kteří žijí v okolí ulice Národního odboje. Ta totiž slouží jako hlavní trasa k navážení materiálu určeného k zasypání někdejšího Dolu Frenštá…

Jak Killers nechtěli vystoupit a světelný mág dal Colours slevu

18.July » iDNES.cz
Pestrobarevný pugét Colours of Ostrava, jednoho z nejoriginálnějších evropských festivalů, v sobotu po půlnoci vyvrcholil hutnou světelnou show slavného DJ Martina Garrixe. Na festival se přihlásil sám.

OBRAZEM: Killers, Twenty One Pilots, LP. Projděte si znovu letošní Colours

17.July » iDNES.cz
Letošní Colours of Ostrava skončily se sobotním posledním tónem. Projděte si v naší fotogalerii znovu největší hvězdy hudebního festivalu, který se v industriálním areálu vítkovických železáren konal po dlouhých třech letech. Čekání se ale vyplatilo.

COLOURS DEN TŘETÍ: Expedice Axela Thesleffa a nachlazená LP

16.July » iDNES.cz
Pátek byl ve znamení severského přístupu k věci, Norové Kings of Convenience plaše opanovali hlavní scénu a finský producent Axel Thesleff rozprostřel fascinující hudební obrazce. Genderově to vyvážila zdivočelá holka od vedle LP.

OBRAZEM: Déšť čtvrtečních Colours nezchladil show Franz Ferdinand ani The Killers

15.July » iDNES.cz
Colours of Ostrava už září naplno všemi barvami. Čtvrtek vrcholil deštivými koncerty dvou kytarovek, tedy skotskými Franz Ferdinand a americkými The Killers. To ale rozhodně nebylo vše, co tento den do vítkovických železáren přinesl.

POZDRAVY Z OSTRAVY: Když se snídá pivo a bodyguardi jsou jak z MI6

14.July » iDNES.cz
Šéfka kulturní rubriky iDNES.cz Monika Zavřelová posílá kolegům do redakce v Praze své dojmy z největšího hudebního svátku v Česku, z festivalu Colours of Ostrava. V prvních píše o zážitcích z cesty na festival i zákulisí rozhovoru s hvězdami.

Začala další fáze likvidace dolu Frenštát v Beskydech

14.July » ČRo Ostrava
Státní podnik Diamo začal navážet hlušinu potřebnou pro likvidaci dolu Frenštát v Beskydech. Zasypávání dolu v Trojanovicích potrvá 11 měsíců.

OBRAZEM: Po třech letech jsou zpět! Colours opět ovládly Ostravu

14.July » iDNES.cz
Populární festival Colours of Ostrava se po dvou nejistých, covidem ovlivněných prázdninách opět vrátil tam, kde v roce 2019 skončil. Úvodní středeční den patřil zahájení, akrobatům z Cirku La Putyka a samozřejmě především hudbě. Večerní program vrc…

Úvod Colours of Ostrava chválí návštěvníci, organizátoři i policie

14.July » iRegiony Impuls
Jako vydařený hodnotí start festivalu Colours of Ostrava jak návštěvníci, tak organizátoři obří akce. Všude bylo plno, ale ne přecpáno, klid hlásila i policie.

Tato informační stránka o Adolf Horsinka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adolf Horsinka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes