15
new stories - click to show

Tomáš Skalík

Related to

Kaple svaté Anny v Karviné-Ráji prochází opravou omítek soklu, čistí se okapy a rýny

10.November » TV Polar
Kulturní památka - kaple svaté Anny v Karviné-Ráji prochází v těchto dnech opravou. Restaurátoři se pustili do oprav omítek soklu, čistí okapy a rýny a také vyměňují práh u dveří na kůr. Nově bude z pískovcového kamene.

V Karviné opravují kulturní památku - kapli svaté Anny

9.November » TV Polar
Kulturní památka - kaple svaté Anny v Karviné-Ráji prochází v těchto dnech opravou. Restaurátoři se pustili do oprav omítek soklu, čistí okapy a rýny a také vyměňují práh u dveří na kůr. Nově bude z pískovcového kamene.

Vikštejn na Vítkovsku potřebuje opravu kleneb, hrozí jim i zřícení

14.October » iRegiony Impuls
Rok až deset let, záleží na tom, jaké budou zimy a jak výrazně počasí, ale také prorůstající kořeny naruší maltu a kamenné zdivo. Klenby takzvané kovárny, jedné ze základních částí zříceniny hradu Vikštejna na Vítkovsku, se bez vysprávky do několi...

Radkovská alej na Opavsku nově roste dál od silnice, celá bude do roka

8.October » iRegiony Impuls
Vedle historické kočárové aleje v Radkově na Opavsku vzniká nová, jež ji časem nahradí. Unikátní lipové stromořadí ale nové stromy lemují o několik metrů dál od silnice. Nynější podzimní výsadba dvacítky lip byla předposlední, hotovo má být za rok.

Restaurátoři dokončují sanaci pěti čestných hrobů

27.September » TV Polar
Na hřbitově v Novém Jičíně byly před dvěma lety označeny některé hroby významných občanů za čestné. Město se zavázala, že o ně bude pečovat. Restaurátoři tak letos pracují na obnově prvních pěti kamenných náhrobků.

Vagonářské muzeum nabídne od září novou interaktivní místnost

24.July » TV Polar
Nová expozice nabídne návštěvníkům interaktivní pohled na výrobu vagónů ve Studénce. K vidění bude v druhém patře a bude navazovat na expozici o historii železnice ve třetím patře.

Nový Jičín opravuje náhrobky osobností, práce se ujal umělecký restaurátor

17.July » iRegiony Impuls
Desítky let byly náhrobky někdejších německých obyvatel jen nechtěným dědictvím minulosti, což se odráželo na jejich chátrání. A bylo lhostejno, jak důležitými pro rozvoj měst tito lidé byli. Pět náhrobků z celkových osmnácti, kterým se předminulý...

Veřejná prezentace sochy Tomáše Skalíka Migrace laskavosti

29.June » Hořice
Galerie plastik Hořice Vás srdečně zve na slavnostní představení sochy Tomáše Skalíka Migrace laskavosti. Veřejná prezentace díla za přítomnosti autora se uskuteční v pátek 3. července od 16 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Na hořickém náměstí včera doslova přistála socha Tomáše Skalíka Migrace laskavosti.

26.June » Hořice
Galerie plastik ve spolupráci s Městem Hořice pokračuje v projektu dočasných uměleckých intervencí do prostoru náměstí Jiřího z Poděbrad.Opavský sochař Tomáš Skalík se nechal inspirovat situací a atmosférou konkrétního místa a speciálně pro Hořice...

V Novém Jičíně se pustili do oprav pěti hrobek významných rodáků

17.June » ČRo Ostrava
Hrobky pěti významných novojičínských rodáků jsou teď zčásti rozložené. Nejde ale o zásah vandalů. Restaurátoři je opravují do podoby, jakou měly před sto lety.

Tato informační stránka o Tomáš Skalík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Skalík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes