15
new stories - click to show

Jiří Hubička

Related to

Bety, Bajt a Golem. Dobrodružství ze staré Prahy s Josefem Somrem

14.January » Radio Junior
Bety je úplně obyčejná holka, ale má neobyčejného virtuálního kamaráda přímo z počítače. Společně se vypraví do světa staropražských legend a pověstí.

Audio týdne

8.January » Respekt.cz
Český rozhlas tradičně rozdává nejvíce dárků ve vánoční době. Není tak divu, že i nyní se v jeho vysílání objevily premiéry rozhlasových her, které jsou stále ke slyšení na jeho internetových stránkách. Jiří Hubička přispěl pokračováním detektivního…

Legendy zábavy: Jiří Šťuchal

31.December » ČRo 2 - Praha
Českou humoristickou scénu v 60. letech minulého století ovládl "král komiků" Jiří Štuchal. Z archivních nahrávek připravil Jiří Hubička. Provází Aleš Háma.

Na sluneční straně. Nová detektivka ze série s Janou Strykovou jako kapitánkou Králíčkovou

18.December » ČRo 2 - Praha
Nový případ kapitánky Králíčkové zasahuje bezprostředně do jejího okolí. Navíc ho musí řešit sama. V dalších rolích Daniela Kolářová, Jan Vlasák, Jan Cina a Vasil Fridrich.

Novinky z Českého rozhlasu

10.December » ČRo 2 - Praha
Na Dvojce uslyšíte premiéru detektivky Jiřího Hubičky Na sluneční straně. Vltava vás seznámí s grónskou ostrovní literaturou. Sváteční koncerty Dětského pěveckého sboru.

Legendy zábavy: Pavel Landovský

10.December » ČRo 2 - Praha
Pavel Landovský je legendární postavou českého herectví. Pomocí archivních záznamů připomeneme svérázné rysy Landovského osobnosti i rozsah jeho talentu.

Legendy zábavy: Jiří Šlitr

5.November » ČRo 2 - Praha
Legendy zábavy jsou dnes věnované Jiřímu Šlitrovi, tvůrci s kamennou tváří a buřinkou na hlavě. Z archivních nahrávek připravil Jiří Hubička. Provází Aleš Háma.

Legendy zábavy: Jan Werich

29.October » ČRo 2 - Praha
Jana Wericha můžeme označit za hvězdu první velikosti českého zábavního světa. Výběr archivních snímků připravil a okomentoval Jiří Hubička. Pořadem provází Aleš Háma.

Legendy zábavy: František Filipovský

28.October » ČRo 2 - Praha
František Filipovský. Připomeneme herecké umění výrazné osobnosti činohry Národního divadla, skvělého komediálního herce, který byl také vynikající dabér.

Legendy zábavy: Petr Rychlý

15.October » ČRo 2 - Praha
Legendy zábavy představí tvorbu a životní příběh oblíbeného herce Petra Rychlého. Z archivních materiálů vybral Jiří Hubička. Pořadem provází Aleš Háma.

Legendy zábavy: Jiří Suchý

1.October » ČRo 2 - Praha
Legendy zábavy budou zasvěceny divadlu Semafor a jeho zakladateli, řediteli a především herci a zpěvákovi Jiřímu Suchému. Připravil Jiří Hubička. Provází Aleš Háma.

Legendy zábavy: Luba Skořepová

24.September » ČRo 2 - Praha
Herečka Luba Skořepová prožila téměř celý svůj profesní život v Národním divadle. Působila zde 66 let. Z archivních nahrávek připravil Jiří Hubička. Provází Aleš Háma.

Tato informační stránka o Jiří Hubička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Hubička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes